
- В наявності
- Код: 37-15 523 0027/PD
Диск гальмівний задній Hyundai Santa FE/Tucson/Kia Sportage 04- (284x10) (Meyle) 37-15 523 0027/PD
1 808 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 284
- Висота [мм]: 61
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,6
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- необхідна кількість: 2
0993-1150, 17200, 19-1860, 19-1860MAX, 19-1860SPORT, 203414, 23-0592C, 24011002861-PCS-MS, 24011002861-PCS-MSP, 24011002861PR-PCS-MS, 24011002861PR-PCS-MSP, 24011002861-SET-MS, 24011002861-SET-MSP, 25342z, 313414, 31362, 3563200100, 562454CH, 562454J, 562454JC, 5815203414, 5815313414, 58411 2Y300, 58411 3A300, 58411-2Y300, 58411-3A300, 601324, 6042874, 6110236, 73621, 800-592C, 820 378, 82B0133, 8DD 355 111-421, 8DD 355 111-421, 90 93 1362, 9072170, 92134000, 92134003, A52-40001, ADC1036, ADG04345, AND6118, BBD4366, BDA2174.10, BDR2174.10, BN-1551, BR-3219-C, BS5408, BSG 40-210-009, CD7493S, DDF1493, DDF1493C, DF150, DF4287, DP1010.11.0232, FBD516, J3310511, J3310511, KBD4366, LVBE306Z, MDC1545C, ND6038K, PCD10772, QD3553, R6R995S, RD00519, RN1176, RT 1600, RT 1600-GL, RT 1600-GL T3, RT 1600-GL T5, RT 1600-GL T6, RT 1600-GL T9, SKBD-0020136, TB218046, TX 71-49, VKBD 90249 S2, WGR1493-1
Ix35 (Lm, El, Elh)
2.0 154 л.с. (2013-2015) (2013-2015)
2.0 4WD 154 л.с. (2014-2015) (2014-2015)
2.0 4WD 158 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 4WD 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 136 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 GDi 166 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
2.0 GDi 4WD 166 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
2.4 4WD 175 л.с. (2012-2013) (2012-2013)
Santa Fe I (Sm)
2.0 135 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 4x4 113 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 4x4 125 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.4 16V 136 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 146 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 4x4 136 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 4x4 146 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.7 V6 4x4 173 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
Trajet (Fo)
2.0 136 л.с. (2000-2008) (2000-2008)
2.0 140 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
2.0 140 л.с. (2004-2008) (2004-2008)
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2008) (2001-2008)
2.0 CRDi 125 л.с. (2005-2008) (2005-2008)
2.7 V6 173 л.с. (2000-2008) (2000-2008)
Tucson (Jm)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 113 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 140 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 150 л.с. (2009-2010) (2009-2010)
Kia
Sportage (Je_, Km_)
2.0 16V 4WD 141 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 113 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 136 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.7 V6 4WD 175 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Sportage (Sl)
2.0 CRDi AWD 136 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi AWD 177 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 CRDi AWD 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CVVT AWD 154 л.с. (2014-2015) (2014-2015)
2.0 CVVT AWD 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CVVT AWD 166 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 GDI AWD 166 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-15 523 0027/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 808 ₴





