
- В наявності
- Код: BR-3240-C
Диск тормозной задний Hyundai Santa Fe I/II 2.0-3.3 05-13 (302x11) (Kavo Parts) BR-3240-C
1 689 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe I/II 2.0-3.3 05-13 (302x11) (Kavo Parts) BR-3240-C
Характеристики:
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 72
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Кількість отворів: 5
- Діаметр центрування [мм]: 69
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Поверхня: з покриттям
Оригінальні номери:
103403, 17895, 24011101461PR-PCS-MS, 24011101461PR-PCS-MSP, 24011101461-SET-MS, 24011101461-SET-MSP, 26HY055, 29351, 5010-1671, 5797, 584110W000, 584112B000, 584112B000, 61-0H-H06, 61-0H-H06C, 61106 00, 61106.00, 61106.00, 61H06, 61H06C, 709-07089, 709-07089G, 75738, 8120 43128C, 82B0335, 8DD 355 119-051, 8DD 355 119-051, 90 92 9351, 92166103, ADG043128, BG4136, BR-3240, CBR333, D61106.00, DP1010.11.0919, DP-H06, DP-H06C, H331I10, J3310521, MDC2012, ND6062K, PCD13712, SKBD-0020340
103403, 17895, 24011101461PR-PCS-MS, 24011101461PR-PCS-MSP, 24011101461-SET-MS, 24011101461-SET-MSP, 26HY055, 29351, 5010-1671, 5797, 584110W000, 584112B000, 584112B000, 61-0H-H06, 61-0H-H06C, 61106 00, 61106.00, 61106.00, 61H06, 61H06C, 709-07089, 709-07089G, 75738, 8120 43128C, 82B0335, 8DD 355 119-051, 8DD 355 119-051, 90 92 9351, 92166103, ADG043128, BG4136, BR-3240, CBR333, D61106.00, DP1010.11.0919, DP-H06, DP-H06C, H331I10, J3310521, MDC2012, ND6062K, PCD13712, SKBD-0020340
Застосування:Hyundai
Santa Fe Ii (Cm)
2.2 CRDi 139 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 155 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 139 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 155 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi GLS 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 4x4 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 V6 GLS 189 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Santa Fé Ii Автофургон/Спортивно-утилітарний Автомобіль (C
CRDi 197 л.с. (2009-2013) (2009-2013)
CRDi 4x4 197 л.с. (2009-2013) (2009-2013)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-3240-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 72 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 1 689 ₴





