
- В наявності
- Код: 37-15 523 0013
Диск тормозной задний Hyundai Santa Fe I/II 2.0-3.3 05-13 (302x11) (Meyle) 37-15 523 0013
2 087 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
0993-3150, 103403, 142.1293, 17895, 19-1864, 19-1864SPORT, 203432, 23-1143C, 24011101461PR-PCS-MS, 24011101461PR-PCS-MSP, 24011101461-SET-MS, 24011101461-SET-MSP, 26HY055, 285.3517.20, 29351, 37-15 523 0013, 5010-1671, 5797, 5815203432, 58411-2B000, 601326, 6020-9978K-SX, 6020-9978-SX, 6066904, 61-0H-H06, 61-0H-H06C, 61106 00, 61106.00, 61106.00, 61H06, 61H06C, 672961, 709-07089, 709-07089G, 75738, 800-1143C, 8120 43128C, 82B0335, 8DD 355 119-051, 8DD 355 119-051, 90 92 9351, 9072574, 9082264, 92166103, ADC1094, AND6300, BBD4672, BD-5110, BDC5613, BDR2410.10, BG4136, BN-1569, BR-3240-C, BS-5509, BS-5509B, BS7172, BS7172B, C40512ABE-P, CBR333, CD7671S, D61106.00, DBD1671, DDF1671, DF1190, DF6690, DP1010.11.0919, DP-H06, DP-H06C, FR1128, H331I10, HYU120, J3310513, J3310521, K010849, K210849, KBD4672, LVBD1536, MDC2012, NBD1543, ND6062K, PCD13712, PRD5366, QD2449, RD00536, RN2002, SKBD-0020340, TB218162
Santa Fe Ii (Cm)
2.0 CRDi 4x4 (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 139 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 155 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 139 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 155 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi GLS 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 174 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 4x4 174 л.с. (2010-2012) (2010-2012)
2.7 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 4x4 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 V6 GLS 189 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Santa Fé Ii Автофургон/Спортивно-утилітарний Автомобіль (C
CRDi 197 л.с. (2009-2013) (2009-2013)
CRDi 4x4 197 л.с. (2009-2013) (2009-2013)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-15 523 0013 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 71.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 2 087 ₴




