
- В наявності
- Код: 0 986 479 H18
Диск гальмівний задній Hyundai Santa Fe 18-20 (314x18) (вентил.) (з покриттям) (Bosch) 0 986 479 H18
2 346 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe 18-20 (314x18) (вентил.) (з покриттям) (Bosch) 0 986 479 H18
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 314
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Мінімальна товщина [мм]: 16
- Висота [мм]: 35,6
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 69
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: Високовуглецевий
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 13,6
Оригінальні номери:
103378, 18822, 285.3545.20, 58411 S1700, 58411S1700, ADBP430105, BR-10133-C, BS-6574, J3310543
103378, 18822, 285.3545.20, 58411 S1700, 58411S1700, ADBP430105, BR-10133-C, BS-6574, J3310543
Застосування:Hyundai
Santa Fe Iii (Dm)
2.4 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Santa Fé Iv (Tm, Tma)
2.0 CRDi 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi AWD 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi AWD 186 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.2 CRDi 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.2 CRDi AWD 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI AWD 185 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI AWD 188 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 H18 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 35.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 2 346 ₴





