
- В наявності
- Код: 92347503
Диск гальмівний задній Hyundai Santa Fe 18- (314x18) PRO (Textar) 92347503
3 569 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe 18- (314x18) PRO (Textar) 92347503
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Зовнішній діаметр [мм]: 314
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Висота [мм]: 35,5
- Мінімальна товщина [мм]: 16
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 167
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 69
- Розташування/число отворів: 05/07
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,5
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 32,8
- Ширина паковання [см]: 32,8
- Висота паковання [см]: 10,5
- Вес [кг]: 5,9
Оригінальні номери:
103378, 18822, 285.3545.20, 58411S1500, 58411S1700, 8DD 355 135-221, 8DD 355 135-221, ADBP430105, B130871, BG5080C, BR-10111-C, BR-10133-C, MDC3196C, ND6146K, PCD23472
103378, 18822, 285.3545.20, 58411S1500, 58411S1700, 8DD 355 135-221, 8DD 355 135-221, ADBP430105, B130871, BG5080C, BR-10111-C, BR-10133-C, MDC3196C, ND6146K, PCD23472
Застосування:Hyundai
Santa Fé Iv (Tm, Tma)
2.0 CRDi 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi 186 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi AWD 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi AWD 186 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.2 CRDi 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.2 CRDi AWD 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 AWD 173 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI AWD 185 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI AWD 188 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92347503 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 35.5 мм |
| Діаметр маточини | 167 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 3 569 ₴






