
- В наявності
- Код: 24.0118-0163.1
Диск гальмівний задній Hyundai Santa Fe 18- (314x18) (Ate) 24.0118-0163.1
3 574 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe 18- (314x18) (Ate) 24.0118-0163.1
Оригінальні номери:
103378, 18822, 285.3545.20, 58411S1500, 58411S1700, 8DD 355 135-221, 8DD 355 135-221, ADBP430105, B130871, BG5080C, BR-10111-C, BR-10133-C, MDC3196C, ND6146K, PCD23472
103378, 18822, 285.3545.20, 58411S1500, 58411S1700, 8DD 355 135-221, 8DD 355 135-221, ADBP430105, B130871, BG5080C, BR-10111-C, BR-10133-C, MDC3196C, ND6146K, PCD23472
Застосування:Hyundai
Santa Fé Iv (Tm, Tma)
2.0 CRDi 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi 186 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi AWD 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi AWD 186 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.2 CRDi 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.2 CRDi AWD 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 AWD 173 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI AWD 185 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI AWD 188 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0118-0163.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Висота | 35.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 3 574 ₴




