
- В наявності
- Код: 78BD2907-2
Диск гальмівний задній Hyundai Santa Fe 01-06/Tucson 04-10/Kia Sportage 04- (284x10) (зкр) (повн) (Icer)
1 365 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Товщина гальмівного диска (мм): 8,4
- Зовнішній діаметр [мм]: 284
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Висота [мм]: 61
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Виконання осі: Rear
- Номер технічної інформації: 78BD2907-2
- перевіркове значення: E1190R02C01049/43393
- Діаметр [мм]: 76
- Товщина [мм]: 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Розташування/число отворів: 5
- Вес [кг]: 9924
0 986 479 126, 08.A446.10, 1110246, 17200, 1815203414, 19-1860, 197027, 197289, 203414, 23-0592C, 24.0110-0286.1, 297027, 297289, 31362, 37-15 523 0027/PD, 5815203414, 58411-3A300, 58411-3A300, 6020-3414-SX, 6110236, 672723, 6756.00, 73621, 73621, 78BD2907-2, 78RBD22907, 800-592C, 820 378, 865235, 865235.0000, 865235.0060, 865235.0080, 865235.6060, 865235.6880, 865235.6980, 8DD 355 111-421, 8DD 355 111-421, 90 93 1362, 9072170, 92134000, 92134003, A52-40001, ADG04345, BBD4366, BD0150, BD-2907, BG3680C, BS5408, BSG 40-210-009, DF150, DF4287, DP1010.11.0232, FBD516, FR0289, H331I00, HYU116, J3310511, KBD4366, MDC1545C, NBD1090, ND6038K, PCD10772, QD3553, RN1176, TB218046
Highway Van
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2004) (2001-2004)
2.0 CVVT 141 л.с. (2003-2004) (2003-2004)
Ix35 (Lm, El, Elh)
2.0 4WD 154 л.с. (2014-2015) (2014-2015)
2.0 4WD 158 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Santa Fe I (Sm)
2.0 135 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 4x4 113 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 4x4 125 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.4 16V 136 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 146 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 4x4 136 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 4x4 146 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.7 V6 4x4 173 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
Trajet (Fo)
2.0 136 л.с. (2000-2008) (2000-2008)
2.0 140 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
2.0 140 л.с. (2004-2008) (2004-2008)
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2008) (2001-2008)
2.0 CRDi 125 л.с. (2005-2008) (2005-2008)
2.7 V6 173 л.с. (2000-2008) (2000-2008)
Trajet Автофургон/ Мікроавтобус (Fo)
2.0 136 л.с. (1999-2008) (1999-2008)
CVVT 173 л.с. (2004-2008) (2004-2008)
Tucson (Jm)
Kia
Sportage (Je_, Km_)
2.7 V6 4WD 175 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Sportage (Sl)
2.0 CRDi AWD 177 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 78BD2907-2 |
| Виробник | Icer |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Tucson, Highway, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 365 ₴




