
- В наявності
- Код: 23-1702C
Диск гальмівний задній Hyundai ix55 3.0/3.8 V6 08-12 (324х18) (з покриттям) (Metelli) 23-1702C
1 263 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai ix55 3.0/3.8 V6 08-12 (324х18) (з покриттям) (Metelli) 23-1702C
Характеристики:
- Поверхня: лакований
- Кількість отворів: 5
- Ø фаски [мм]: 69,0
- Висота [мм]: 67,0
- перевіркове значення: ECE-R90
- Зовнішній діаметр [мм]: 324,0
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Товщина гальмівного диска (мм): 18,0
- Мінімальна товщина [мм]: 16,4
Оригінальні номери:
0 986 479 V10, 18239, 19-3546, 19-3546SPORT, 24.0118-0154.1, 285352120, 313448, 418154, 5815313448, 58411-3J500, 6063302, 61-0H-H17C, 61H17C, 800-1702C, 82B1029, 8DD 355 118-531, 8DD 355 118-531, 9071337, 9081278, 92242603, ADC2420V, ADT343227, AND6935, BD1534, BS-5949, BS7536, BS7536B, DF1534, DF6330, DP-H17C, H2034V, H331I43, J3310527, K011333, K211333, MDC2387, MRD-2H17, ND6093K, PRD6234, QD0988, RT 21471, RT 21471-GL, RT 21471-GL T3, RT 21471-GL T5, RT 21471-GL T6, RT 21471-GL T9, SKBD-0023179
0 986 479 V10, 18239, 19-3546, 19-3546SPORT, 24.0118-0154.1, 285352120, 313448, 418154, 5815313448, 58411-3J500, 6063302, 61-0H-H17C, 61H17C, 800-1702C, 82B1029, 8DD 355 118-531, 8DD 355 118-531, 9071337, 9081278, 92242603, ADC2420V, ADT343227, AND6935, BD1534, BS-5949, BS7536, BS7536B, DF1534, DF6330, DP-H17C, H2034V, H331I43, J3310527, K011333, K211333, MDC2387, MRD-2H17, ND6093K, PRD6234, QD0988, RT 21471, RT 21471-GL, RT 21471-GL T3, RT 21471-GL T5, RT 21471-GL T6, RT 21471-GL T9, SKBD-0023179
Застосування:Hyundai
Ix55
3.0 V6 CRDi 239 л.с. (2008-2012) (2008-2012)
3.0 V6 CRDi 4WD 239 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
3.0 V6 CRDi 4WD 250 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
3.8 V6 4WD 264 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1702C |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 67 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 69 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 1 263 ₴



