
- В наявності
- Код: 92349403
Диск гальмівний задній Hyundai Ioniq 5/6 21-/Kona 1.0 T-GDi Hybrid 23- (345x20) PRO (Textar) 92349403
4 228 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai Ioniq 5/6 21-/Kona 1.0 T-GDi Hybrid 23- (345x20) PRO (Textar) 92349403
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Зовнішній діаметр [мм]: 345
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Висота [мм]: 32
- Мінімальна товщина [мм]: 18
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 160
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 69
- Розташування/число отворів: 05/07
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,6
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35,8
- Ширина паковання [см]: 35,8
- Висота паковання [см]: 8,5
- Вес [кг]: 7
Оригінальні номери:
285.3547.20, 58411GI100, ADBP430153, MDC3206C, NBD2543, ND6147K, PCD23542
285.3547.20, 58411GI100, ADBP430153, MDC3206C, NBD2543, ND6147K, PCD23542
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92349403 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 32 мм |
| Діаметр маточини | 160 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
- Ціна: 4 228 ₴




