
- В наявності
- Код: 0 986 479 A46
Диск гальмівний задній Hyundai i40 11- (300x10) (з покриттям) (Bosch) 0 986 479 A46
1 941 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai i40 11-(300x10) (з покриттям) (Bosch) 0 986 479 A46
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 300
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 24,7
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,5
Оригінальні номери:
0 986 479 A14, 08.C248.10, 08.C248.11, 108563, 15071, 15071 V, 18178, 19-2253, 19-2253SPORT, 203444, 231-04-126, 24.0110-0369.1, 24011003691PR-PCS-MS, 24011003691PR-PCS-MSP, 26HY068, 285.3526.20, 33 10 6926, 37-15 523 0035, 37-15 523 0035/PD, 45707C, 563001JC, 5799, 5815203444, 584113Z700, 601316, 6110694, 672974, 8120 43166C, 82B1034, 8DD 355 118-241, 8DD 355 118-241, 9072790, 9082284, 92239203, ADC2411, ADG043181, AND6690, B130682, BBD5231, BDC6089, BDR2607.10, BG4688C, BN-1561, BS 6063, BS-6203, BS7533, BS7533B, BS-9447C, BV 6063, CD8201S, DDF2201C, FR0778, H2027P, H2027P, J3310529, LVBD1647, MDC2361, PCD15232, QD4465, QD4465HC, RD01255, RN1643, RT 1957, RT 1957-GL, RT 1957-GL T3, RT 1957-GL T5, RT 1957-GL T6, RT 1957-GL T9, SKBD-0023184
0 986 479 A14, 08.C248.10, 08.C248.11, 108563, 15071, 15071 V, 18178, 19-2253, 19-2253SPORT, 203444, 231-04-126, 24.0110-0369.1, 24011003691PR-PCS-MS, 24011003691PR-PCS-MSP, 26HY068, 285.3526.20, 33 10 6926, 37-15 523 0035, 37-15 523 0035/PD, 45707C, 563001JC, 5799, 5815203444, 584113Z700, 601316, 6110694, 672974, 8120 43166C, 82B1034, 8DD 355 118-241, 8DD 355 118-241, 9072790, 9082284, 92239203, ADC2411, ADG043181, AND6690, B130682, BBD5231, BDC6089, BDR2607.10, BG4688C, BN-1561, BS 6063, BS-6203, BS7533, BS7533B, BS-9447C, BV 6063, CD8201S, DDF2201C, FR0778, H2027P, H2027P, J3310529, LVBD1647, MDC2361, PCD15232, QD4465, QD4465HC, RD01255, RN1643, RT 1957, RT 1957-GL, RT 1957-GL T3, RT 1957-GL T5, RT 1957-GL T6, RT 1957-GL T9, SKBD-0023184
Застосування:Hyundai
I40 (Vf)
1.6 GDI 135 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 116 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.7 CRDi 136 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 GDI 178 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 GDi (2012-н.в.) (2012-н.в.)
I40 Cw (Vf)
1.6 GDI 135 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 116 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.7 CRDi 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 CVVT 165 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 GDI 177 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 GDi (2012-н.в.) (2012-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A46 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 24.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 1 941 ₴






