
- В наявності
- Код: 0 986 479 J97
Диск гальмівний задній Hyundai i30 17- (300x12) (покриття) (повний) (Bosch) 0 986 479 J97
2 073 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai i30 17- (300x12) (з покриттям) (повний) (Bosch) 0 986 479 J97
Оригінальні номери:
58411S0300
58411S0300
Застосування:Hyundai
I30 (Pde, Pd, Pden)
2.0 N 250 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 N 275 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 J97 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
- Ціна: 2 073 ₴



