
- В наявності
- Код: 92227203
Диск гальмівний задній Honda CR-V IV 12-16 (302x10) PRO (Textar) 92227203
2 314 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda CR-V IV 12-16 (302x10) PRO (Textar) 92227203
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 60,7
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 64,1
- Розташування/число отворів: 05/10
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33,5
- Ширина упаковки [см]: 32
- Висота паковання [см]: 13,5
- Вес [кг]: 5,2
Оригінальні номери:
08.A871.10, 08.A871.11, 08.A871.1X, 0993-0304, 108423, 108576, 1110253, 1110723, 142.1336, 15018, 15018 V, 15018 X, 17664, 19-1855, 19-1855MAX, 19-1855SPORT, 19-3339, 23-1276C, 24.0110-0329.1, 25389z, 26HO048, 280.3182.20, 31-15 523 0056, 31-15 523 0056/PD, 312664, 33 10 7068, 360406114300, 361302040709, 42510SWWG01, 42510T1GG00, 42510T1GG01, 562884CH, 562884JC, 5660, 5815312664, 601220, 6020-1099K-SX, 6073743, 61-04-421, 61-04-421C, 6110791, 61421, 61421C, 672515, 800-1276C, 82B2619, 8DD 355 119-221, 8DD 355 119-221, 9072211, 9082325, ADC0561, ADH243105, ADH243126, AE0929, AND6308, B130805, BBD4610, BBD4748, BD1624, BD-2913, BDR2343.10, BG4064, BN-1220, BR-2299-C, BS 6010, BS-6171, BS7442, BS7442B, BS-8344, BS-8344C, BSG 35-210-019, BV 6010, CBR365, CBR538, DDF1608, DF 230117, DF1624, DF7374, DP1010.11.0276, DP-421, DP-421C, FBD206, FO 2829, FR0750, HON148, HPD 1336, J3314030, J3314034, KBD4610, KBD4748, LVBD1809, MDC2231, MRD-2421, ND8020K, PCD18522, PRD5432, RD00310, RN1618, RT 1712, RT 1712-GL, RT 1712-GL T3, RT 1712-GL T5, RT 1712-GL T6, RT 1712-GL T9, SKBD-0024761, TX 73-04
08.A871.10, 08.A871.11, 08.A871.1X, 0993-0304, 108423, 108576, 1110253, 1110723, 142.1336, 15018, 15018 V, 15018 X, 17664, 19-1855, 19-1855MAX, 19-1855SPORT, 19-3339, 23-1276C, 24.0110-0329.1, 25389z, 26HO048, 280.3182.20, 31-15 523 0056, 31-15 523 0056/PD, 312664, 33 10 7068, 360406114300, 361302040709, 42510SWWG01, 42510T1GG00, 42510T1GG01, 562884CH, 562884JC, 5660, 5815312664, 601220, 6020-1099K-SX, 6073743, 61-04-421, 61-04-421C, 6110791, 61421, 61421C, 672515, 800-1276C, 82B2619, 8DD 355 119-221, 8DD 355 119-221, 9072211, 9082325, ADC0561, ADH243105, ADH243126, AE0929, AND6308, B130805, BBD4610, BBD4748, BD1624, BD-2913, BDR2343.10, BG4064, BN-1220, BR-2299-C, BS 6010, BS-6171, BS7442, BS7442B, BS-8344, BS-8344C, BSG 35-210-019, BV 6010, CBR365, CBR538, DDF1608, DF 230117, DF1624, DF7374, DP1010.11.0276, DP-421, DP-421C, FBD206, FO 2829, FR0750, HON148, HPD 1336, J3314030, J3314034, KBD4610, KBD4748, LVBD1809, MDC2231, MRD-2421, ND8020K, PCD18522, PRD5432, RD00310, RN1618, RT 1712, RT 1712-GL, RT 1712-GL T3, RT 1712-GL T5, RT 1712-GL T6, RT 1712-GL T9, SKBD-0024761, TX 73-04
Застосування:Honda
Cr-V Iii (Re)
2.0 i 4WD 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 150 л.с. (2007-2012) (2007-2012)
2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.2 i-DTEC 4WD 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.4 i-VTEC 4WD 166 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Cr-V Iv (Re)
1.6 i-DTEC 120 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 i-DTEC 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 150 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 AWD 180 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 AWD 190 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92227203 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.7 мм |
| Діаметр маточини | 200 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 2 314 ₴






