
- В наявності
- Код: 92306103
Диск гальмівний задній Honda CR-V 17-(310x10) PRO (Textar) 92306103
1 758 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda CR-V 17-(310x10) PRO (Textar) 92306103
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 310
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 38,7
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 173
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 64,2
- Розташування/число отворів: 05/08
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,6
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 10
- Вес [кг]: 5
Оригінальні номери:
0 986 479 G18, 103372, 179063, 18777, 280.3196.20, 31-15 523 0067/PD, 312685, 42510TLAA00, 42510TLYH00, 42510TNYE00, 5815312685, 61-04-429C, 61429C, 62519.00, 709-06068, 8DD 355 132-231, 8DD 355 132-231, ADBP430134, ADC4083, AND7265, BD-2949, BG5056C, BR-2328-C, DP-429C, J3314048, LVBD2064, MDC2886C, NBD2420, ND8055K, PCD19262, T331A77
0 986 479 G18, 103372, 179063, 18777, 280.3196.20, 31-15 523 0067/PD, 312685, 42510TLAA00, 42510TLYH00, 42510TNYE00, 5815312685, 61-04-429C, 61429C, 62519.00, 709-06068, 8DD 355 132-231, 8DD 355 132-231, ADBP430134, ADC4083, AND7265, BD-2949, BG5056C, BR-2328-C, DP-429C, J3314048, LVBD2064, MDC2886C, NBD2420, ND8055K, PCD19262, T331A77
Застосування:Honda
Cr-V V (Rw_, Rt_)
1.5 AWD (RW2) 193 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 AWD 190 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.5 VTEC (RW1) 173 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.5 VTEC AWD (RW2) 173 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 E-CVT HYBRID AWD (RT6) 215 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 e-CVT Hybrid (RT5) 145 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 i-VTEC AWD (RW4) 150 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.4 i-VTEC AWD (RW6) 186 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92306103 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 38.7 мм |
| Діаметр маточини | 173 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 758 ₴





