
- В наявності
- Код: 23-1049C
Диск гальмівний задній Honda Civic 91- (239x9) (Metelli) 23-1049C
1 034 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Поверхня: лакований
- Кількість отворів: 4
- Ø фаски [мм]: 61,0
- Висота [мм]: 47,7
- перевіркове значення: ECE-R90
- Зовнішній діаметр [мм]: 239,0
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Мінімальна товщина [мм]: 8,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 9,0
0 986 479 101, 0993-9104, 103389, 108390, 1110760, 142.853, 16192, 1687788880, 186432, 19-0922, 19-0922MAX, 19-0922SPORT, 19-1703, 24010901111-PCS-MS, 24010901111-PCS-MSP, 24010901111SE-SET-MS, 24010901111SE-SET-MSP, 24010901111-SET-MS, 24010901111-SET-MSP, 25206z, 26HO018, 280.3180.20, 31-15 523 0051, 31-15 523 0051/PD, 33 10 7087, 42510-SR3-000, 42510-SR3-A10, 42510-SR3-A11, 42510-SR3-G00, 42510-SR3-J00, 5310, 562016CH, 562016J, 562016JC, 601215, 6020-2621-SX, 6041914, 61-04-409C, 6110081, 61409C, 800-1049C, 8120 40117C, 82B0681, 8DD 355 104-951, 8DD 355 104-951, 9072354, 92077900, 92077903, A26-40003, ADC0510, ADH24327, ADH24350, AND6128, B130630, BBD4093, BD0113, BD-1703, BS4746, BS-5754, BS-5754B, BSG 35-210-009, C6R250S, DDF1358, DDF1358C, DF113, DF4191, DP-409C, FBD414, FO 4240, H1471PR, H1471PR, H331A09, HPD 853, J3314019, J3314019, KBD4093, MDC846, MRD-2409, ND8007, PBD2657, PCD11642, QD4959, RD00292, RT 1146, RT 1146-GL, RT 1146-GL T3, RT 1146-GL T5, RT 1146-GL T6, RT 1146-GL T9, SKBD-0022831, TX 72-32, V26-40003
Ballade Vi Седан (Ej, Ek)
1.5 i (EK3) 114 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
1.6 VTi (EK4) 160 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
1.6 i Vtec 125 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
City V Седан (Gm2, Gm3)
1.4 i-V TEC 99 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
City Седан
1.3 (GD6) 86 л.с. (2003-2008) (2003-2008)
1.5 i-DSI (GD8) 90 л.с. (2002-2008) (2002-2008)
Civic Iv Похибка Задня частина (Eg)
1.6 16V Vtec (EG5) 125 л.с. (1991-1995) (1991-1995)
1.6 VTi 16V (EG6) 160 л.с. (1991-1995) (1991-1995)
Civic Mk Iv Купе (Ej)
1.6 i Vtec (EJ1) 125 л.с. (1994-1996) (1994-1996)
Civic Mk Iv Похила Задня частина (Ma, Mb)
1.6 VTi 160 л.с. (1997-2001) (1997-2001)
Civic Mk Iv Седан (Eg, Eh)
1.6 16V Vtec (EH9) 125 л.с. (1991-1995) (1991-1995)
1.6 4x4 125 л.с. (1992-1995) (1992-1995)
1.6 VTi (EG9) 160 л.с. (1991-1995) (1991-1995)
Civic Mk V Похибка Задня частина (Ej, Ek)
1.5 i (EK3) 114 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
1.6 VTi (EK4) 160 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
1.6 i (EK1) 114 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
Civic Vi Купе (Ej, Em1)
1.6 i 105 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
1.6 i Vtec 125 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
1.6 i Vtec 160 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
Crx Iii (Eh, Eg)
1.6 ESi (EH6) 125 л.с. (1992-1998) (1992-1998)
1.6 i VTi (EG2) 160 л.с. (1992-1998) (1992-1998)
Fit Ii (Gd)
1.2 78 л.с. (2002-2008) (2002-2008)
1.3 83 л.с. (2002-2008) (2002-2008)
1.3 iDSi 86 л.с. (2002-2007) (2002-2007)
1.5 (GD3) 110 л.с. (2002-2008) (2002-2008)
Fit Iii (Ge)
1.2 90 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.5 i 120 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1049C |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.7 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 61 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 034 ₴




