
- В наявності
- Код: 31-15 523 0058/PD
Диск гальмівний задній Honda Accord VIII 08- (282x9) (Meyle) 31-15 523 0058/PD
1 621 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda Accord VIII 08- (282x9) (Meyle) 31-15 523 0058/PD
Характеристики:
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 282
- Висота [мм]: 48,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 9
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Діаметр центрування [мм]: 64
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,5
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- необхідна кількість: 2
Оригінальні номери:
108486, 17973, 19-2398, 19-2398SPORT, 202650, 23-1330C, 24010901691PR-PCS-MS, 24010901691PR-PCS-MSP, 24010901691PR-SET-MS, 24010901691PR-SET-MSP, 25471z, 312650, 33 10 6541, 42510-T8N-T00, 42510-TA0-A00, 42510-TA0-A01, 562687CH, 562687JC, 5815202650, 5815312650, 601208, 6049824, 61-04-415C, 6110426, 61415C, 61665AP, 800-1330C, 82B0753, 8DD 355 116-521, 8DD 355 116-521, 9072458, 9082327, 92204300, 92204303, ADC0559, ADH243108, AND6575, BBD4743, BDR2495.10, BN-1031, BR-2265-C, BS7429, BS7429B, CD7776S, DDF1776, DDF1776C, DF 230106, DF1323, DF4982, DP1010.11.1801, DP-415C, H038-21, J3314039, LVBD1520, MDC2174, N3314036, ND8006K, PCD14532, QD1969, RD00317, RT 1781, RT 1781-GL, RT 1781-GL T3, RT 1781-GL T5, RT 1781-GL T6, RT 1781-GL T9, SKBD-0022903
108486, 17973, 19-2398, 19-2398SPORT, 202650, 23-1330C, 24010901691PR-PCS-MS, 24010901691PR-PCS-MSP, 24010901691PR-SET-MS, 24010901691PR-SET-MSP, 25471z, 312650, 33 10 6541, 42510-T8N-T00, 42510-TA0-A00, 42510-TA0-A01, 562687CH, 562687JC, 5815202650, 5815312650, 601208, 6049824, 61-04-415C, 6110426, 61415C, 61665AP, 800-1330C, 82B0753, 8DD 355 116-521, 8DD 355 116-521, 9072458, 9082327, 92204300, 92204303, ADC0559, ADH243108, AND6575, BBD4743, BDR2495.10, BN-1031, BR-2265-C, BS7429, BS7429B, CD7776S, DDF1776, DDF1776C, DF 230106, DF1323, DF4982, DP1010.11.1801, DP-415C, H038-21, J3314039, LVBD1520, MDC2174, N3314036, ND8006K, PCD14532, QD1969, RD00317, RT 1781, RT 1781-GL, RT 1781-GL T3, RT 1781-GL T5, RT 1781-GL T6, RT 1781-GL T9, SKBD-0022903
Застосування:Honda
Accord Euro Viii Седан (Cu)
2.0 i 156 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 180 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.4 i 201 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Accord Viii Tourer
2.0 i 156 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 180 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.4 i 201 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31-15 523 0058/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 621 ₴




