
- В наявності
- Код: BR-2265-C
Диск гальмівний задній Honda Accord VIII 08- (282x9) (Kavo Parts) BR-2265-C
1 231 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda Accord VIII 08- (282x9) (Kavo Parts) BR-2265-C
Характеристики:
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 48,7
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 9
- Зовнішній діаметр [мм]: 282
- Кількість отворів: 5
- Діаметр центрування [мм]: 64,1
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Поверхня: з покриттям
Оригінальні номери:
108486, 17973, 24010901691PR-PCS-MS, 24010901691PR-PCS-MSP, 24010901691PR-SET-MS, 24010901691PR-SET-MSP, 26HO041, 33 10 6541, 42510SFY000, 42510T8NT00, 42510TA0A00, 42510TA0A00, 42510TA0A01, 42510TA0A01, 42510TA0A02, 42510TA0A02, 42510TB0W00, 61-04-415, 61-04-415C, 61-04-425C, 6110426, 61415, 61415C, 61425C, 709-06046, 8120 40151C, 82B0753, 8DD 355 116-521, 8DD 355 116-521, 9072458, 9082327, 92204300, 92204303, A26-40018, ADH243108, BG4249, BR-2265, BS-5683, BS7429, BS7429B, CBR415, DF 230106, DP1010.11.1801, DP-415, DP-415C, DP-425C, H331A49, J3314039, MDC2174, ND8006K, PCD14532, PRD5406, SKBD-0022903
108486, 17973, 24010901691PR-PCS-MS, 24010901691PR-PCS-MSP, 24010901691PR-SET-MS, 24010901691PR-SET-MSP, 26HO041, 33 10 6541, 42510SFY000, 42510T8NT00, 42510TA0A00, 42510TA0A00, 42510TA0A01, 42510TA0A01, 42510TA0A02, 42510TA0A02, 42510TB0W00, 61-04-415, 61-04-415C, 61-04-425C, 6110426, 61415, 61415C, 61425C, 709-06046, 8120 40151C, 82B0753, 8DD 355 116-521, 8DD 355 116-521, 9072458, 9082327, 92204300, 92204303, A26-40018, ADH243108, BG4249, BR-2265, BS-5683, BS7429, BS7429B, CBR415, DF 230106, DP1010.11.1801, DP-415, DP-415C, DP-425C, H331A49, J3314039, MDC2174, ND8006K, PCD14532, PRD5406, SKBD-0022903
Застосування:Honda
Accord Euro Viii Седан (Cu)
2.0 i 156 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 180 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Accord Viii Tourer
2.0 i 156 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 i-DTEC 180 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-2265-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 231 ₴





