
- В наявності
- Код: 0 986 479 T81
Диск гальмівний задній Honda Accord VII 03-08 (259.7x9.2) (покриття) (повний) (Bosch) 0 986 479 T81
1 309 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda Accord VII 03-08 (259.7x9.2) (з покриттям) (повний) (Bosch) 0 986 479 T81
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 259,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 9,2
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Висота [мм]: 48,5
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 64,2
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,8
Оригінальні номери:
08.B439.11, 15081 V, 17465, 23-1648C, 25318z, 42510-SDA-A00, 562542CH, 562542JC, 61579AP, 61648 00, 800-1648C, 82B1140, 851123, 8DD 355 117-091, 8DD 355 117-091, 92227603, A26-40010, ADH24354, BDR2185.10, BG3964, BN-1499, BR-2294-C, BV 6073, CD7390S, DDF1390, DDF1390C, DF1469, ND8026K, SKBD-0023290, TB218134, V26-40010
08.B439.11, 15081 V, 17465, 23-1648C, 25318z, 42510-SDA-A00, 562542CH, 562542JC, 61579AP, 61648 00, 800-1648C, 82B1140, 851123, 8DD 355 117-091, 8DD 355 117-091, 92227603, A26-40010, ADH24354, BDR2185.10, BG3964, BN-1499, BR-2294-C, BV 6073, CD7390S, DDF1390, DDF1390C, DF1469, ND8026K, SKBD-0023290, TB218134, V26-40010
Застосування:Honda
Accord Euro Viii (Cl)
2.0 (CL7) 155 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T81 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 9.2 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 309 ₴




