
- В наявності
- Код: 92301603
Диск гальмівний задній Honda Accord 18-/Hr-V 14- (282x9) PRO (Textar) 92301603
2 564 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda Accord 18-/Hr-V 14- (282x9) PRO (Textar) 92301603
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 282
- Висота [мм]: 48,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 9
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 156
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 64,1
- Розташування/число отворів: 05/09
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,6
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33
- Ширина паковання [см]: 31,5
- Висота паковання [см]: 12
- Вес [кг]: 4,2
Оригінальні номери:
0 986 479 F76, 08.B271.10, 08.B271.11, 08.B271.1X, 108486, 108670, 1110505, 142.1967, 15027, 15027 V, 15027 X, 18704, 24.0109-0185.1, 280.3193.20, 31-15 523 0064/PD, 312681, 33 10 6347, 33 10 6541, 42510T7A000, 42510T7JH00, 42510T7WA01, 42510T7WA02, 562687CH, 562687JC, 5815312681, 6065704, 61-04-425C, 6110966, 61425C, 709-06071, 8120 40178C, 8DD 355 131-931, 8DD 355 131-931, ADC2981, ADH243108, ADH243134, AE0979, BBD4743, BG4801C, BR-2308-C, BS 6019, BS-9582C, BV 6019, CD7776S, DDF1776, DDF1776C, DF6570, DP-425C, H039-83, J3314049, LVBD1933, MDC2860C, MRD-2425, N3314044, ND8041K, PCD17672, QD0708, RT 12027, RT 12027-GL, RT 12027-GL T3, RT 12027-GL T5, RT 12027-GL T6, RT 12027-GL T9, RT 1781, RT 1781-GL, RT 1781-GL T3, RT 1781-GL T5, RT 1781-GL T6, RT 1781-GL T9
0 986 479 F76, 08.B271.10, 08.B271.11, 08.B271.1X, 108486, 108670, 1110505, 142.1967, 15027, 15027 V, 15027 X, 18704, 24.0109-0185.1, 280.3193.20, 31-15 523 0064/PD, 312681, 33 10 6347, 33 10 6541, 42510T7A000, 42510T7JH00, 42510T7WA01, 42510T7WA02, 562687CH, 562687JC, 5815312681, 6065704, 61-04-425C, 6110966, 61425C, 709-06071, 8120 40178C, 8DD 355 131-931, 8DD 355 131-931, ADC2981, ADH243108, ADH243134, AE0979, BBD4743, BG4801C, BR-2308-C, BS 6019, BS-9582C, BV 6019, CD7776S, DDF1776, DDF1776C, DF6570, DP-425C, H039-83, J3314049, LVBD1933, MDC2860C, MRD-2425, N3314044, ND8041K, PCD17672, QD0708, RT 12027, RT 12027-GL, RT 12027-GL T3, RT 12027-GL T5, RT 12027-GL T6, RT 12027-GL T9, RT 1781, RT 1781-GL, RT 1781-GL T3, RT 1781-GL T5, RT 1781-GL T6, RT 1781-GL T9
Застосування:Honda
Hr-V (Ru)
1.5 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 i-VTEC (RU1) 182 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 i-DTEC (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92301603 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.7 мм |
| Діаметр маточини | 156 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 2 564 ₴






