
- В наявності
- Код: 23-0578
Диск гальмівний задній Honda Accord 1.8/2.0 16 V 98-02 (260x10.1) (Metelli) 23-0578
1 148 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda Accord 1.8/2.0 16V 98-02 (260x10.1) (Metelli) 23-0578
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 260,0
- Ø фаски [мм]: 64,1
- Висота [мм]: 63,6
- перевіркове значення: ECE-R90
- Кількість отворів: 4
- Мінімальна товщина [мм]: 8,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,1
Оригінальні номери:
0993-5204, 108473, 142.1299, 17378, 19-0076, 19-0920, 19-0920SPORT, 197015, 24011002951-PCS-MS, 24011002951-PCS-MSP, 24011002951-SET-MS, 24011002951-SET-MSP, 31-15 523 0045, 42510-S1A-E10, 42510-SL5-950, 5319, 562282J, 562282JC, 6020-2623-SX, 61-04-414C, 61414C, 800-578, 82B0301, 8DD 355 112-011, 8DD 355 112-011, 9072487, 92138600, ADC0536, ADH24352, AND6379, BD1103, BD-6111, BDR2017.10, BS-5762, BS7420, CD7488S, DDF1488, DDF1488C, DF1103, DF4815, DP-414C, J3314025, LVBE290Z, MDC1482, MRD-2414, PCD19162, PRD5337, QD0529, RD00294, RT 1435, RT 1435-GL, RT 1435-GL T3, RT 1435-GL T5, RT 1435-GL T6, RT 1435-GL T9, SKBD-0020306, V26-40008
0993-5204, 108473, 142.1299, 17378, 19-0076, 19-0920, 19-0920SPORT, 197015, 24011002951-PCS-MS, 24011002951-PCS-MSP, 24011002951-SET-MS, 24011002951-SET-MSP, 31-15 523 0045, 42510-S1A-E10, 42510-SL5-950, 5319, 562282J, 562282JC, 6020-2623-SX, 61-04-414C, 61414C, 800-578, 82B0301, 8DD 355 112-011, 8DD 355 112-011, 9072487, 92138600, ADC0536, ADH24352, AND6379, BD1103, BD-6111, BDR2017.10, BS-5762, BS7420, CD7488S, DDF1488, DDF1488C, DF1103, DF4815, DP-414C, J3314025, LVBE290Z, MDC1482, MRD-2414, PCD19162, PRD5337, QD0529, RD00294, RT 1435, RT 1435-GL, RT 1435-GL T3, RT 1435-GL T5, RT 1435-GL T6, RT 1435-GL T9, SKBD-0020306, V26-40008
Застосування:Honda
Accord Mk Vii (Cg, Ck)
1.8 i 136 л.с. (1998-2002) (1998-2002)
2.0 Turbo DI 105 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.0 i 147 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
Accord Mk Vii Купе (Cg)
2.0 i 16V 147 л.с. (1998-2003) (1998-2003)
Accord Mk Vii Похилий Задня частина (Ch)
1.8 i (CH6) 136 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.0 (CH7) 147 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.0 TDi 105 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0578 |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 63.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 64.1 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10.1 мм |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 148 ₴




