
- В наявності
- Код: BR-2242-C
Диск гальмівний задній Honda Accord 1.8/2.0 16 V 98-02 (260x10) (з покриттям) (Kavo Parts) BR-2242-C
1 184 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Honda Accord 1.8/2.0 16V 98-02 (260x10) (з покриттям) (Kavo Parts) BR-2242-C
Характеристики:
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 64
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Зовнішній діаметр [мм]: 260
- Кількість отворів: 4
- Діаметр центрування [мм]: 64,1
- Ø фаски [мм]: 114
- Поверхня: з покриттям
Оригінальні номери:
108473, 17378, 24011002951-PCS-MS, 24011002951-PCS-MSP, 24011002951-SET-MS, 24011002951-SET-MSP, 26HO009, 42510S1AE00, 42510S1AE10, 42510SL5950, 42510SL5J00, 42510SL5J00, 5319, 61-04-414, 61-04-414C, 61414, 61414C, 8120 40135C, 82B0301, 8DD 355 112-011, 8DD 355 112-011, 9072487, 92138600, A26-40008, ADH24352, BR-2242, BS-5762, BS7420, DP-414, DP-414C, H331A05, J3314025, J3314025, MDC1482, PCD19162, SKBD-0020306, V26-40008
108473, 17378, 24011002951-PCS-MS, 24011002951-PCS-MSP, 24011002951-SET-MS, 24011002951-SET-MSP, 26HO009, 42510S1AE00, 42510S1AE10, 42510SL5950, 42510SL5J00, 42510SL5J00, 5319, 61-04-414, 61-04-414C, 61414, 61414C, 8120 40135C, 82B0301, 8DD 355 112-011, 8DD 355 112-011, 9072487, 92138600, A26-40008, ADH24352, BR-2242, BS-5762, BS7420, DP-414, DP-414C, H331A05, J3314025, J3314025, MDC1482, PCD19162, SKBD-0020306, V26-40008
Застосування:Honda
Accord Mk Vii (Cg, Ck)
1.8 i 136 л.с. (1998-2002) (1998-2002)
2.0 Turbo DI 105 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.0 i 147 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
Accord Mk Vii Похилий Задня частина (Ch)
1.8 i (CH6) 136 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.0 (CH7) 147 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.0 TDi 105 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-2242-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Висота | 64 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
- Ціна: 1 184 ₴





