
- В наявності
- Код: 0 986 479 H68
Диск гальмівний задній Ford Transit/Transit Custom 13- (288x16) (з покриттям) (Bosch) 0 986 479 H68
2 575 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Ford Transit/Transit Custom 13- (288x16) (з покриттям) (Bosch) 0 986 479 H68
Оригінальні номери:
2021562
2021562
Застосування:Ford
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.0 EcoBlue 185 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Transit Фургон
2.0 EcoBlue 185 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 H68 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 10 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 575 ₴






