
- В наявності
- Код: 715 523 0013
Диск гальмівний задній Ford Transit V347 06- (280x16) (+ ABS) (Meyle) 715 523 0013
2 172 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 280
- Висота [мм]: 69
- Товщина гальмівного диска (мм): 16
- Мінімальна товщина [мм]: 13
- Діаметр центрування [мм]: 96
- Ø фаски [мм]: 160
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- Розмір різі: M10x1,5
- необхідна кількість: 2
03.110.2600.170, 1 371 421, 1 387 152, 1 451 161, 102666, 13.31006, 17786, 19-1237, 19-1237MAX, 19-1237SPORT, 2 256 895, 202579, 24011601162-PCS-MS, 24011601162-PCS-MSP, 24011601162-SET-MS, 24011601162-SET-MSP, 24011602161-PCS-MS, 24011602161-PCS-MSP, 24011602161PR-PCS-MS, 24011602161PR-PCS-MSP, 25829, 25829C, 303 971, 312579, 40783, 50 94 0783, 5010-1573, 5286, 55416, 562638CH-1, 562638JC, 58152579, 58153125106 6110205, 6C11-2A097-AB, 715 523 0013/PD, 78BD5633-2, 78RBD25633, 8120 16149C, 82B0435, 8DD 355 113-811, 8DD 355 113-811, 9071221, 9081105, 92159103, ADC1241, ADF124318, AND6055, B130335, BBD5932S, BDA2411.10, BN-1476, BS-5329, BS-5329BZ, BS7403S, BS7403SB, BSG 30-210-023, CD7573S, DDF1573, DDF1573-1, DF4821S, DP-0327, DP1010.11.0298, FBD267, FO 2837, FT31114, KBD5932S, LVBD1291Z, MDC1808, MDC1808C, ME6C1J2A097AB, P331-031, PCD18421, QD5089, RD00278, RN1965, RT 1779, RT 1779-GL, SKBD-0022127, TX 72-17, V25-40012, WGR1573-1
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.2 TDCi 100 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 115 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi 130 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.2 TDCi 85 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Transit Tourneo
2.2 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 115 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 TDCi 131 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Transit Автобус
2.2 TDCi 100 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 115 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi 130 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.2 TDCi 85 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Transit Фургон
2.2 TDCi 100 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 115 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi 130 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 TDCi 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.2 TDCi 85 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715 523 0013 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 172 ₴








