
- В наявності
- Код: 0 986 479 A34
Диск гальмівний задній Ford Transit 2.2-3.2 TDCi 06-14 (284х16) (Bosch) 0 986 479 A34
1 729 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Ford Transit 2.2-3.2 TDCi 06-14 (284х16) (Bosch) 0 986 479 A34
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 284
- Товщина гальмівного диска (мм): 16
- Мінімальна товщина [мм]: 13
- Висота [мм]: 44
- Ø фаски [мм]: 124
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 107,1
- Кількість отворів: 10
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 10,6
Оригінальні номери:
08.A363.10, 103413, 1110866, 13.31008, 142.1800, 1488311, 15063, 18262, 19-4730, 202586, 23-1469C, 304 616, 312586, 40644, 50 94 0644, 5010-2503, 5291, 5815202586, 5815312586, 601017, 6020-1990K-SX, 6020-1990-SX, 6067114, 6106207, 62094 00, 62094.00, 62094.00, 715 523 0037/PD, 800-1469C, 827041, 8C1V2A315AA, 8DD 355 118-521, 8DD 355 118-521, 9072440, 93242500, AD1150, ADC1253, ADF124331, AND6874, BBD5301, BD1509, BD-3957, BDC6024, BG5102C, BN-1482, BS 6055, BS-5896, BS7408, BS7408B, BS-9288, BS-9288C, BSG 30-210-028, D62094.00, DF1509, DF6711, FOR174, FT31517, K011317, K211317, LVBD1814, MDC2386, NBD1887, PCD18932, PRD5502
08.A363.10, 103413, 1110866, 13.31008, 142.1800, 1488311, 15063, 18262, 19-4730, 202586, 23-1469C, 304 616, 312586, 40644, 50 94 0644, 5010-2503, 5291, 5815202586, 5815312586, 601017, 6020-1990K-SX, 6020-1990-SX, 6067114, 6106207, 62094 00, 62094.00, 62094.00, 715 523 0037/PD, 800-1469C, 827041, 8C1V2A315AA, 8DD 355 118-521, 8DD 355 118-521, 9072440, 93242500, AD1150, ADC1253, ADF124331, AND6874, BBD5301, BD1509, BD-3957, BDC6024, BG5102C, BN-1482, BS 6055, BS-5896, BS7408, BS7408B, BS-9288, BS-9288C, BSG 30-210-028, D62094.00, DF1509, DF6711, FOR174, FT31517, K011317, K211317, LVBD1814, MDC2386, NBD1887, PCD18932, PRD5502
Застосування:Ford
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 TDCi 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.2 TDCi 200 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Transit Автобус
2.2 TDCi [RWD] 135 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
Transit Фургон
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 TDCi 115 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 TDCi 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.2 TDCi 200 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A34 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 124 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 729 ₴








