
- В наявності
- Код: 92275803
Диск гальмівний задній Ford Transit 13- (RWD) (308х18) PRO (Textar) 92275803
3 755 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 308
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Висота [мм]: 22
- Мінімальна товщина [мм]: 15
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 179,6
- Ø фаски [мм]: 148
- Діаметр центрування [мм]: 122,5
- Розташування/число отворів: 06/06
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 13,7
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 7
- Вес [кг]: 6,8
0 986 479 D43, 08.C540.11, 103421, 104498, 1110548, 13.31013, 142.2160, 15179 V, 1815600, 18503, 19-4702, 202596, 2226521, 24.0118-0161.1, 24112527321-PCS-MS, 24112527321-PCS-MSP, 250.1382.20, 2527114, 312596, 50 10 4498, 563139JC, 5815202596, 5815312596, 61-00-0330, 61-00-0330C, 610330, 610330C, 6106299, 61537AP, 61569 00, 61569.00, 61569.00, 715 523 0030/PD, 82B1994, 8DD 355 122-831, 8DD 355 122-831, 9072388, 9082289, ADC1269, ADF124348, AE0943, AND6274, BBD5386, BD-6549, BDA2732.10, BDC6046, BG4680C, BK312A315BD, BN-1480, BS-6109, BS7808, BS7808B, BS-9286, BS-9286C, BSG 30-210-031, BV 6171, C4G025ABE, C4G025ABE-P, CD8485S, D61569.00, DDF2485C, DP-0330, DP-0330C, F1056P, F1056P, FOR188, FT31159, K011842, K211842, KBD5386, KK312A315BA, KK312A315BB, LVBD1744, MDC2698, PCD19642, PRD5478, SKBD-0024136, V25-40014
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.0 TDCi [RWD] (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Автобус
2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 EcoBlue RWD 170 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi RWD 135 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi Привод на всі колеса 155 л.с. (2015-2016) (2015-2016)
Transit Фургон
2.0 TDCi [RWD] (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92275803 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 148 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 3 755 ₴



