
- В наявності
- Код: 715 523 0030/PD
Диск гальмівний задній Ford Transit 13-- (RWD) (308х18) (Meyle) 715 523 0030/PD
2 391 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 308
- Висота [мм]: 22
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Мінімальна товщина [мм]: 15
- Діаметр центрування [мм]: 122,5
- Ø фаски [мм]: 148
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 13,7
- Кількість отворів: 6
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- необхідна кількість: 2
1 815 600, 103421, 104498, 13.31013, 18503, 50 10 4498, 8DD 355 122-831, 8DD 355 122-831, 92275803, ADC1269, ADF124348, AND6274, BDA2732.10, BK31-2A315-BD, CD8485S, LVBD1744, MDC2698, PCD19642, V25-40014
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDCi [RWD] (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Автобус
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi RWD 135 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Фургон
2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDCi [RWD] (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715 523 0030/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 148 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 391 ₴





