
- В наявності
- Код: 250.1382.20
Диск гальмівний задній Ford Transit 13-- (RWD) (308х18) (Zimmermann) 250.1382.20
2 635 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 308
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Висота [мм]: 22
- Кількість отворів у диску колеса: 6
- Ø фаски [мм]: 148
- Діаметр центрування [мм]: 122
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без кільця сенсора ABS
- Мінімальна товщина [мм]: 15
- Вес [кг]: 6,8
- Розташування/число отворів: 6/6
0 986 479 D43, 08.C540.11, 1 815 600, 103421, 104498, 13.31013, 142.2160, 15179 V, 18503, 19-4702, 2 226 521, 2 527 114, 202596, 24.0118-0161.1, 24112527321-PCS-MS, 24112527321-PCS-MSP, 312596, 50 10 4498, 563139JC, 5815202596, 5815312596, 61537AP, 715 523 0030/PD, 82B1994, 8DD 355 122-831, 8DD 355 122-831, 9072388, 9082289, 92275803, ADC1269, ADF124348, AND6274, BBD5386, BD-6549, BK31-2A315-BD, BN-1480, BS-6109, BS7808, BS7808B, BS-9286C, BSG 30-210-031, BV 6171, C4G025ABE, C4G025ABE-P, CD8485S, DDF2485C, F1056P, F1056P, FOR188, FT31159, K011842, K211842, KBD5386, KK31-2A315-BA, KK31-2A315-BB, LVBD1744, MDC2698, NBD1855, PCD19642, SKBD-0024136, V25-40014
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.0 TDCi [RWD] (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Автобус
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi RWD 135 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Фургон
2.0 TDCi [RWD] (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 4x4 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 250.1382.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 148 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 635 ₴




