
- В наявності
- Код: 92292603
Диск гальмівний задній Ford Transit 12- (308x16) PRO (спара) (Textar) 92292603
5 312 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 308
- Товщина гальмівного диска (мм): 16
- Висота [мм]: 69
- Мінімальна товщина [мм]: 13
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 176
- Ø фаски [мм]: 160
- Діаметр центрування [мм]: 96
- Розташування/число отворів: 05/05
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 10
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 15
- Вес [кг]: 9,2
0 986 479 F62, 08.C241.20, 08.E026.20, 10075, 103415, 1110682, 15089, 171451, 18396, 19-4756, 2040064, 250.5701.20, 2633658, 3125121, 33 10 0909, 361302040713, 563125J, 58153125121, 61-03-324C, 6110878, 61324C, 672873, 715 523 0025, 715 523 0025/PD, 8DD 355 126-591, 8DD 355 126-591, ADBP430019, ADC3038, AND8573, BBD6073S, BD-5645-KT, BDA2735.10, BG9198C, BK212A097EB, BR 073 SA100, BS 6081, BS 6225, BS-1052C, CD8471S, DDF2471, DP-324C, FOR204, FT31158, KBD6073S, LVBD2054, MDC2810C, RT 12042, RT 12042-GL, RT 12042-GL T3, RT 12042-GL T5, RT 12042-GL T6, RT 12042-GL T9, V25-40217
Tourneo Custom Автобус
2.0 EcoBlue 185 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Custom Автобус
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Transit Custom Фургон
2.0 EcoBlue 185 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Transit Автобус
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Фургон
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92292603 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр маточини | 1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 5 312 ₴






