
- В наявності
- Код: 92273903
Диск гальмівний задній Ford Transit 12- (308x16) PRO (Textar) 92273903
4 211 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Ford Transit 12- (308x16) PRO (Textar) 92273903
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 308
- Товщина гальмівного диска (мм): 16
- Висота [мм]: 68,8
- Мінімальна товщина [мм]: 13
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 120
- Ø фаски [мм]: 160
- Діаметр центрування [мм]: 96
- Розташування/число отворів: 05/05
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 10
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- Число зубців кільця ABS: 48
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 10
- Вес [кг]: 9,8
Оригінальні номери:
0 986 479 F62, 08.C241.20, 103415, 1110682, 142.1859, 15089, 171451, 1764282, 1783910, 18396, 202590, 202597, 24.0116-0236.1, 250.1370.20, 312597, 33 100909, 361302040713, 563125J15202597, 581515-0324, 6100-0324, 6102303 6110878, 61324, 61822AP, 8120 16173C, 82B1531, 8DD 355 122-761, 8DD 355 122-761, 9071405, 9081335, ADBP430019, ADC1264, AE0937, AND6629, BBD6073S, BD-5645-KT, BDA2737.10, BG9198C, BK212A097AA, BK212A097AB, BN-1478, BR 073 SA100, BS 6081, BS-1052C, BS-6482, BS7851, BS7851B, BSG 30-210-064, C4G020ABE, C4G020ABE-P, CD8471S, DDF2471, DP-0324C, DP-324, FOR204, FT31158, KBD6073S, LVBD1665, MDC2692, PCD19591, PRD5497, RT 12042, RT 12042-GL, RT 12042-GL T3, RT 12042-GL T5, RT 12042-GL T6, RT 12042-GL T9
0 986 479 F62, 08.C241.20, 103415, 1110682, 142.1859, 15089, 171451, 1764282, 1783910, 18396, 202590, 202597, 24.0116-0236.1, 250.1370.20, 312597, 33 100909, 361302040713, 563125J15202597, 581515-0324, 6100-0324, 6102303 6110878, 61324, 61822AP, 8120 16173C, 82B1531, 8DD 355 122-761, 8DD 355 122-761, 9071405, 9081335, ADBP430019, ADC1264, AE0937, AND6629, BBD6073S, BD-5645-KT, BDA2737.10, BG9198C, BK212A097AA, BK212A097AB, BN-1478, BR 073 SA100, BS 6081, BS-1052C, BS-6482, BS7851, BS7851B, BSG 30-210-064, C4G020ABE, C4G020ABE-P, CD8471S, DDF2471, DP-0324C, DP-324, FOR204, FT31158, KBD6073S, LVBD1665, MDC2692, PCD19591, PRD5497, RT 12042, RT 12042-GL, RT 12042-GL T3, RT 12042-GL T5, RT 12042-GL T6, RT 12042-GL T9
Застосування:Ford
Transit C Бортова Платформа/Ходова частина
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Автобус
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Фургон
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92273903 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.8 мм |
| Діаметр маточини | 1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 4 211 ₴







