
- В наявності
- Код: 715 523 0024/PD
Диск гальмівний задній Ford Transit 12- (288x16) (Meyle) 715 523 0024/PD
2 876 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 288
- Висота [мм]: 68,9
- Товщина гальмівного диска (мм): 16
- Мінімальна товщина [мм]: 13
- Діаметр центрування [мм]: 96
- Ø фаски [мм]: 160
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- Розмір різі: M10x1,5
- необхідна кількість: 2
1 764 283, 1 867 715, 102617, 104494, 13.31014, 18307, 19-4752, 2 013 002, 2 021 562, 24112527371-PCS-MS, 24112527371-PCS-MSP, 25581a, 305 045, 3125125, 50 10 4494, 58153125125, 601022, 6065105, 6110766, 82B1387, 8DD 355 120-181, 8DD 355 120-181, 93260703, ADC1255, ADF124349, AE0843, AND6215, BBD6067S, BBD6155S, BDA2737.10, BK21-2A097-BA, BK21-2A097-FA, BK21-2A097-HA, BS-6158, DF6510S, DP1010.11.1618, FT31519, KBD6067S, LVBD1666, MDC2552, P331-130, PCD19571, QD9217, SKBD-0023529, TX 73-93, VKBD 90258 S1
Tourneo Custom Автобус
2.0 EcoBlue 185 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Transit Custom Автобус
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Transit Custom Фургон
2.0 EcoBlue 185 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Transit Автобус
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Transit Фургон
2.0 TDCi (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.2 TDCi 100 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 125 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.2 TDCi 155 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715 523 0024/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 876 ₴







