
- В наявності
- Код: 92326403
Диск гальмівний задній Ford Tourneo Connect/Transit Connect 13- (280х11) PRO (Textar) 92326403
2 315 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 280
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Висота [мм]: 50,8
- Мінімальна товщина [мм]: 9
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 108
- Діаметр центрування [мм]: 63,6
- Розташування/число отворів: 05/05
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33
- Ширина паковання [см]: 31,5
- Висота паковання [см]: 12
- Вес [кг]: 4,6
0 986 479 G71, 142.2136, 18900, 2252928, 2279491, 2279492, 250.5707.20, 43887, 50 94 3887, 62520.00, 715 523 0039/PD, 8DD 355 133-741, 8DD 355 133-741, ADC5270, ADF124312, AND7555, BBD5634, BDA2635.10, BDR2635.10, BG5099C, BS-1006C, KV6C2A315AB, KV6C2A315AC, KV6C2A315BC, LVBD2304, MDC2998C, NBD2235, PCD21842, RD01612
Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Kombi
1.5 EcoBlue 101 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 75 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Transit Connect Kombi
1.5 EcoBlue 101 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 EcoBlue 75 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 TDCi 75 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 TDCi 115 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 TDCi 75 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 TDCi 95 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Transit Connect Фургон
1.0 EcoBoost 100 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.5 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 TDCi 75 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 EcoBoost 150 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 TDCi 115 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 TDCi 75 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 TDCi 95 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92326403 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 50.8 мм |
| Діаметр маточини | 1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 315 ₴






