
- В наявності
- Код: 23-0121
Диск гальмівний задній Ford Scorpio 85-94 (253x10.3) (повний) (Metelli) 23-0121
1 003 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
05654, 08.4931.10, 15724, 15802, 1630012, 19159, 19-2644, 19-2644SPORT, 202522, 23-0121, 24.0110-0186.1, 353611717540, 360406024500, 5010-0232, 5022949, 5272, 561451J, 5815202522, 6016514, 602530, 6052010, 6147 00, 6147.00, 6147.00, 6158215, 800-121, 827011, 82B1297, 85GB2A315BC, 85GB2A315BD, 92032400, ADC1216, BBD4655, BD0033, BDC3518, BDR1164.10, BG2332, BS 7363, BS-1470, BS-1470C, BSG 30-210-060, C4G005ABE, CD6232S, D6147.00, DDF232, DF033, DF1651, F1191P, F1191P, FO 2359, LVBD328Z, MDC410, NBD072, PRD5138, RT 1034, RT 1034-GL, RT 1034-GL T3, RT 1034-GL T5, RT 1034-GL T6, RT 1034-GL T9, SKBD-0023439
Granada I (Gae, Gge)
1.8 90 л.с. (1985-1992) (1985-1992)
2.0 105 л.с. (1985-1989) (1985-1989)
2.0 109 л.с. (1988-1992) (1988-1992)
2.0 i 100 л.с. (1985-1990) (1985-1990)
2.0 i 115 л.с. (1985-1992) (1985-1992)
2.0 i 115 л.с. (1992-1994) (1992-1994)
2.0 i 120 л.с. (1989-1994) (1989-1994)
2.4 i 125 л.с. (1988-1992) (1988-1992)
2.4 i 130 л.с. (1986-1988) (1986-1988)
2.4 i KAT 125 л.с. (1988-1994) (1988-1994)
2.5 D 69 л.с. (1985-1992) (1985-1992)
2.5 TD 115 л.с. (1993-1994) (1993-1994)
2.5 TD 92 л.с. (1988-1993) (1988-1993)
2.8 i 150 л.с. (1985-1986) (1985-1986)
2.8 i 4x4 150 л.с. (1985-1986) (1985-1986)
2.9 i 145 л.с. (1986-1994) (1986-1994)
2.9 i 150 л.с. (1986-1994) (1986-1994)
2.9 i 4x4 145 л.с. (1988-1993) (1988-1993)
2.9 i 4x4 150 л.с. (1986-1994) (1986-1994)
2.9 i KAT 145 л.с. (1987-1994) (1987-1994)
Granada Mk Iii Седан (Gge)
2.0 i 115 л.с. (1992-1994) (1992-1994)
2.0 i 120 л.с. (1989-1994) (1989-1994)
2.4 i 125 л.с. (1988-1994) (1988-1994)
2.5 D 69 л.с. (1989-1994) (1989-1994)
2.5 TD 115 л.с. (1993-1994) (1993-1994)
2.5 TD 92 л.с. (1988-1993) (1988-1993)
2.9 145 л.с. (1992-1994) (1992-1994)
2.9 i 145 л.с. (1986-1994) (1986-1994)
2.9 i 4x4 145 л.с. (1989-1994) (1989-1994)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0121 |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 33 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 63.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10.3 мм |
| Сумісність з моделлю | Scorpio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 003 ₴




