
- В наявності
- Код: 0 986 479 D86
Диск тормозной задний Ford Kuga II 13- (316x11.5) (з покит.) (полный) (Bosch) 0 986 479 D86
1 876 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 316
- Товщина гальмівного диска (мм): 11,5
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Висота [мм]: 51
- Ø фаски [мм]: 108
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 63,5
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 13,8
08.N258.21, 107729, 107730, 15153 V, 18482, 19-4701, 2008440, 2019282, 2025102, 24.0111-0196.1, 250.1378.20, 3125102, 33 10 2447, 33 10 6604, 361302040654, 5202205, 563301JC, 58152025102, 58153125102, 601024, 6110949, 61856AP, 715 523 0027/PD, 8120 16182C, 82B1826, 8DD 355 126-581, 8DD 355 126-581, 9072853, 9082627, 92292503, AD1102, ADF124375, ADF124377, BBD5422, BDC6068, BG4782C, BS-6359, BS7869, BS7869B, BV 6145, DDF2788C, DF6976, DG9C-2A315-CD, DG9Z2C026A, DG9Z2C026B, K011849, K211849, KJ5Z2C026A, KJ5Z2C026A, MDC2809C, NBD1899, PCD22912, QD0360, RN2141, RT 11011, RT 11011-GL, RT 11011-GL T3, RT 11011-GL T5, RT 11011-GL T6, RT 11011-GL T9, SKBD-0023968, V25-40221
Escape Ii (Dm2)
1.5 EcoBoost (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 EcoBoost 4x4 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 EcoBoost 4x4 176 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 EcoBoost 4x4 179 л.с. (2012-2015) (2012-2015)
2.0 EcoBoost 4x4 230 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 EcoBoost 4x4 242 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDCi 115 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 180 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.5 170 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Kuga Ii Van
1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Mondeo V Turnier
2.0 EcoBoost 203 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 EcoBoost 240 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 180 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 180 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi Bi-Turbo (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D86 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 11.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 876 ₴






