
- В наявності
- Код: 92292503
Диск гальмівний задній Ford Kuga 1.5-2.0 13- (316x11) PRO (Textar) 92292503
3 419 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 316
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Висота [мм]: 50,9
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 187,5
- Ø фаски [мм]: 108
- Діаметр центрування [мм]: 63,5
- Розташування/число отворів: 05/05
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 13,7
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 12
- Вес [кг]: 5,8
0 986 479 D86, 0 986 479 E82, 08.N258.21, 107729, 107730, 142.2047, 15153 V, 18482, 19-4701, 2007750, 2008440, 2019282, 250.1378.20, 3125102, 33 10 2447, 33 10 6604, 361302040654, 5202205, 563301JC, 58153125102, 601024, 6110949, 62516.00, 8120 16182C, 82B1826, 8DD 355 126-581, 8DD 355 126-581, 9072853, 9082627, AD1102, ADC1275, ADF124375, ADF124377, AND6749, BBD5422, BBD5458, BD-7340, BD-7342, BDC6068, BDR2842.10, BG4782C, BRRF120, BRRF314, BS-6359, BS7869, BS7869B, BS-9908C, BV 6145, C4G023ABE, C4G023ABE-P, DDF2788C, DF6976, DG9C2A315CD, DG9C2A315CF, DG9Z2C026B, DG9Z2C026D, FOR193, FR1361, GV612A315AA, GV612A315BA, K011849, K211849, LVBD1729, MDC2809C, PCD22912, RN2141, RT 11011, RT 11011-GL, RT 11011-GL T3, RT 11011-GL T5, RT 11011-GL T6, RT 11011-GL T9, SKBD-0023968, V25-40221
Escape Ii (Dm2)
1.5 EcoBoost (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 EcoBoost 4x4 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 EcoBoost 4x4 176 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 EcoBoost 150 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 EcoBoost 4x4 150 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 EcoBoost 4x4 179 л.с. (2012-2015) (2012-2015)
1.6 EcoBoost 4x4 182 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 4x4 243 л.с. (2013-2016) (2013-2016)
2.0 EcoBoost 4x4 230 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 EcoBoost 4x4 242 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDCi 115 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 136 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 140 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 136 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 140 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 163 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 180 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.5 170 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Kuga Ii Van
1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Mondeo V Turnier
1.0 EcoBoost (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 EcoBoost 160 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 TDCi 115 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 EcoBoost 203 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 EcoBoost 240 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 180 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 180 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi Bi-Turbo (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Mondeo V Седан (Cd)
2.0 Hybrid 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92292503 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 50.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 3 419 ₴







