
- В наявності
- Код: 92291903
Диск гальмівний задній Ford Galaxy/S-max/Edge 15- (316x11) PRO (Textar) 92291903
3 407 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 316
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Висота [мм]: 51
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 187,5
- Ø фаски [мм]: 108
- Діаметр центрування [мм]: 63,5
- Розташування/число отворів: 05/05
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 15,7
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 32,8
- Ширина паковання [см]: 32,8
- Висота паковання [см]: 12,5
- Вес [кг]: 5,8
0 986 479 D47, 0 986 479 D87, 08.N258.41, 103028, 107730, 142.2095, 15152 V, 18484, 19-4700, 2019881, 24011101871-PCS-MS, 24011101871-PCS-MSP, 24011101871-SET-MS, 24011101871-SET-MSP, 250.1385.20, 305 101, 3125109, 33 10 2447, 361302040667, 5310798, 563318JC, 58153125109, 6110818, 61873AP, 715 523 0031/PD, 8120 16178C, 82B1736, 8DD 355 126-551, 8DD 355 126-551, 9082246, ADC1290, ADF124375, AND6960, BBD5458, BD-7340, BD-7342, BDC6196, BG4782C, BS7816B, BS-9544HC, BV 6144, DDF2821C, E1GC2A315CB, E1GC2A315CC, E1GZ2C026C, E1GZ2C026E, FOR193, G2MJ2C026CGA, LVBD1781, MDC2799C, PCD22892, QD0347, RT 12107, RT 12107-GL, RT 12107-GL T3, RT 12107-GL T5, RT 12107-GL T6, RT 12107-GL T9, SKBD-0023880
Galaxy
1.5 EcoBoost (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 EcoBoost (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi Bi-Turbo (2015-н.в.) (2015-н.в.)
S-Max
1.5 EcoBoost (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 190 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBoost (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi 4x4 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi BI-Turbo (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Ford Usa
Edge
2.0 EcoBlue AWD 238 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 TDCi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 TDCi Bi-Turbo AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92291903 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford, Ford Usa |
- Ціна: 3 407 ₴







