
- В наявності
- Код: 24.0111-0198.1
Диск гальмівний задній Ford Focus III/IV 10- (302x11) (Ate) 24.0111-0198.1
2 605 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
0 986 479 F79, 08.D575.11, 10053 V, 1110499, 142.2174, 171445, 18700, 1936154, 19-4788, 2210993, 23-1879C, 250.1397.20, 250.1397.52, 3125113, 33 10 5501, 43882, 55 94 3882, 563450JC, 58153125113, 631 168, 715 523 0034/PD, 800-1879C, 8DD 355 126-571, 8DD 355 126-571, ADBP430017, ADC4054, ADF124306, AE1012, AND7236, BBD5553, BD1879, BDC6192, BG5061C, BS-9868C, BV 6209, C4G021ABE, C4G021ABE-P, CD8977S, DDF2977C, DF1879, DF6872, F1077PR, F1077PR, FOR198, G1FY2A315AA, JX612A315BEA, LVBD2028, MDC2808C, NBD1958, PCD22902, RT 12182, RT 12182-GL, RT 12182-GL T3, RT 12182-GL T5, RT 12182-GL T6, RT 12182-GL T9
Focus Iii
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 EcoBoost 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 95 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.3 RS (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Focus Iii Turnier
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 EcoBoost 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 95 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 ST 250 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 TDCi 185 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Focus Iii Седан
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 EcoBoost 182 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.5 TDCi 95 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Focus Iv (Hn)
1.0 EcoBoost 101 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 85 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 95 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 182 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 Ti-VCT 123 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 ST EcoBlue 190 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.3 ST EcoBoost 280 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Focus Iv Turnier (Hp)
1.0 EcoBoost 100 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 85 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 95 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 ST EcoBlue 190 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Focus Iv Седан (Hm)
1.0 EcoBoost 101 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 95 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 Ti-VCT 122 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Kuga Iii (Dfk)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 EcoBlue mHEV 150 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0111-0198.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Висота | 40.7 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 2 605 ₴




