
- В наявності
- Код: 92303503
Диск гальмівний задній Ford Focus 18- (271x11) PRO (Textar) 92303503
1 824 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 271
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Висота [мм]: 40,6
- Мінімальна товщина [мм]: 9
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 108
- Діаметр центрування [мм]: 63,5
- Розташування/число отворів: 05/05
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 31,5
- Ширина упаковки [см]: 30
- Висота паковання [см]: 10
- Вес [кг]: 4
0 986 479 F78, 08.D864.11, 08.D864.1X, 10082 V, 10082 X, 108193, 142.2056, 18739, 19-4787, 2196429, 23-1897C, 24.0111-0192.1, 250.1316.20, 3125116, 33 10 5554, 563665JC, 58153125116, 631 171, 715 523 0035/PD, 800-1897C, 8120 16181C, 8DD 355 132-031, 8DD 355 132-031, ADC4054, ADC4074, ADF124379, AE0919, AND7236, BBD5548, BD1897, BDC6190, BG5297C, BS-9720C, BSG 30-210-049, BV 6229, CD9022S, D62522.00, DDF3022C, DF1897, DF6556, FOR211, JX612A315AEA, LVBD2012, LVBD2028, MDC2867C, NBD2105
Focus Iv (Hn)
1.0 EcoBoost 101 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 85 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 95 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 182 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 Ti-VCT 123 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Focus Iv Turnier (Hp)
1.0 EcoBoost 100 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 85 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 95 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 EcoBlue 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Focus Iv Седан (Hm)
1.0 EcoBoost 101 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBlue 95 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 EcoBoost 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 Ti-VCT 122 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92303503 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 40.6 мм |
| Діаметр маточини | 156 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 824 ₴







