
- В наявності
- Код: 92292803
Диск гальмівний задній Ford Fiesta 17- (253x12) PRO (Textar) 92292803
1 759 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Ford Fiesta 17- (253x12) PRO (Textar) 92292803
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 253
- Товщина гальмівного диска (мм): 12
- Висота [мм]: 39,9
- Мінімальна товщина [мм]: 10
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 108
- Діаметр центрування [мм]: 63,5
- Розташування/число отворів: 04/04
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 27,8
- Ширина паковання [см]: 27,8
- Висота паковання [см]: 10,5
- Вес [кг]: 3,6
Оригінальні номери:
0 986 479 F63, 08.D566.11, 103032, 105850, 142.1964, 15184 V, 18618, 2096336, 23-1846C, 24.0112-0223.1, 250.1392.20, 3125112, 361302040870, 50 10 5850, 563319JC, 58153125112, 61-00-0329, 61-00-0329C, 610329, 610329C, 61777 00, 61777.00, 61777.00, 715 523 0033/PD, 800-1846C, 8DD 355 126-611, 8DD 355 126-611, ADC2881, ADF124364, AND7068, BBD5575, BDA2837.10, BDC6158, BG4954C, BS-9596C, BV 6176, D61777.00, DDF2822C, DF1846, DP-0329, DP-0329C, FOR203, H1BC2A315AB, LVBD1862, MDC2812C, NBD2022, P331-139
0 986 479 F63, 08.D566.11, 103032, 105850, 142.1964, 15184 V, 18618, 2096336, 23-1846C, 24.0112-0223.1, 250.1392.20, 3125112, 361302040870, 50 10 5850, 563319JC, 58153125112, 61-00-0329, 61-00-0329C, 610329, 610329C, 61777 00, 61777.00, 61777.00, 715 523 0033/PD, 800-1846C, 8DD 355 126-611, 8DD 355 126-611, ADC2881, ADF124364, AND7068, BBD5575, BDA2837.10, BDC6158, BG4954C, BS-9596C, BV 6176, D61777.00, DDF2822C, DF1846, DP-0329, DP-0329C, FOR203, H1BC2A315AB, LVBD1862, MDC2812C, NBD2022, P331-139
Застосування:Ford
Fiesta Vii
1.0 EcoBoost 101 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.0 EcoBoost 125 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.0 EcoBoost 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.0 EcoBoost 85 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.0 EcoBoost 95 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.1 Ti-VCT 70 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.1 Ti-VCT 75 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.1 Ti-VCT 86 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.5 ST EcoBoost 200 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92292803 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 39.9 мм |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 759 ₴






