
- В наявності
- Код: 715 523 7034
Диск гальмівний задній Ford Connect 02- (278x11) (Meyle) 715 523 7034
1 567 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Ford Connect 02- (278x11) (Meyle) 715 523 7034
Характеристики:
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 278
- Висота [мм]: 54
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Мінімальна товщина [мм]: 9
- Діаметр центрування [мм]: 63,5
- Ø фаски [мм]: 108
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 13,7
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: цілісний
- необхідна кількість: 2
Оригінальні номери:
1 362 867, 1 362 868, 1110585, 17418, 19-1958, 19-1958SPORT, 202564, 23-0761C, 24011101541-PCS-MS, 24011101541-PCS-MSP, 24011101541PR-PCS-MS, 24011101541PR-PCS-MSP, 24011101541PR-SET-MS, 24011101541PR-SET-MSP, 24011101541-SET-MS, 24011101541-SET-MSP, 250.1351.20, 25211z, 25822, 25822C, 2T14-2A315-AC, 2T14-2A315-BC, 302 249, 312564, 4 367 107, 4 367 108, 4 457 989, 4 475 316, 44016, 50 94 4016, 5010-1497, 5284, 55414, 55504, 562270J, 562270JC, 5815202564, 5815312564, 602507, 6044074, 6106013, 6110824, 800-761C, 8120 16142C, 82B0448, 8DD 355 110-291, 8DD 355 110-291, 9072266, 92124903, ADC1226, ADF124328, AND6261, BBD4403, BD1102, BDA2170.10, BN-1469, BS5367, BS-5963, BS-8110C, CD7497S, DDF1497, DDF1497C, DF1102, DF4407, DP1010.11.0190, FBD272, FO 2765, KBD4403, LVBD1090Z, MDC1663, PCD12902, QD1921, RD00266, RT 1486, RT 1486-GL, RT 1486-GL T3, RT 1486-GL T5, RT 1486-GL T6, RT 1486-GL T9, SKBD-0022143, TX 73-94
1 362 867, 1 362 868, 1110585, 17418, 19-1958, 19-1958SPORT, 202564, 23-0761C, 24011101541-PCS-MS, 24011101541-PCS-MSP, 24011101541PR-PCS-MS, 24011101541PR-PCS-MSP, 24011101541PR-SET-MS, 24011101541PR-SET-MSP, 24011101541-SET-MS, 24011101541-SET-MSP, 250.1351.20, 25211z, 25822, 25822C, 2T14-2A315-AC, 2T14-2A315-BC, 302 249, 312564, 4 367 107, 4 367 108, 4 457 989, 4 475 316, 44016, 50 94 4016, 5010-1497, 5284, 55414, 55504, 562270J, 562270JC, 5815202564, 5815312564, 602507, 6044074, 6106013, 6110824, 800-761C, 8120 16142C, 82B0448, 8DD 355 110-291, 8DD 355 110-291, 9072266, 92124903, ADC1226, ADF124328, AND6261, BBD4403, BD1102, BDA2170.10, BN-1469, BS5367, BS-5963, BS-8110C, CD7497S, DDF1497, DDF1497C, DF1102, DF4407, DP1010.11.0190, FBD272, FO 2765, KBD4403, LVBD1090Z, MDC1663, PCD12902, QD1921, RD00266, RT 1486, RT 1486-GL, RT 1486-GL T3, RT 1486-GL T5, RT 1486-GL T6, RT 1486-GL T9, SKBD-0022143, TX 73-94
Застосування:Ford
Tourneo Connect
1.8 16V 116 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.8 TDCi 90 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
Transit Connect (P65_, P70_, P80_)
1.8 16V 116 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 Di 75 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.8 TDCi 90 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715 523 7034 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 567 ₴






