
- В наявності
- Код: 0 986 479 S51
Диск гальмівний задній Ford Connect 02- (277,8x11) (Bosch) 0 986 479 S51
1 384 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Ford Connect 02- (277,8x11) (Bosch) 0 986 479 S51
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 277,8
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Мінімальна товщина [мм]: 9,6
- Висота [мм]: 53,8
- Ø фаски [мм]: 108
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 63,7
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 13,8
Оригінальні номери:
08.A297.10, 08.A297.11, 1362867, 1362868, 142.226, 14921, 14921 V, 17418, 19-1958, 19-1958SPORT, 202564, 23-0761C, 24011101541-PCS-MS, 24011101541-PCS-MSP, 24011101541PR-PCS-MS, 24011101541PR-PCS-MSP, 24011101541PR-SET-MS, 24011101541PR-SET-MSP, 24011101541-SET-MS, 24011101541-SET-MSP, 25211z, 2T14 2A315-BC, 2T142 A315 AB, 2T142 A315 AC, 302 249, 312564, 361302040329, 44016, 4457989, 4475316, 50 94 4016, 5010-1497, 562270J, 562270JC, 5815202564, 5815312564, 602507, 6044074, 61-00-0311, 61-00-0311C, 610311, 610311C, 6110824, 61450AP, 715 523 7034, 800-761C, 8120 16142C, 827031, 82B0448, 8DD 355 110-291, 8DD 355 110-291, 92124903, ADF124328, AE0271, BBD4403, BD1102, BD-7989, BDA2170.10, BDC5367, BG3873, BN-1469, BS 7711, BS-5963, BS-8110C, BSG 30-210-011, BV 7711, CD7497S, DBD1497, DDF1497, DDF1497C, DF1102, DF4407, DP-0311, DP-0311C, DP1010.11.0190, FBD272, FO 2765, FOR112, HPD 226, KBD4403, MDC1663, PCD12902, QD1921, RD00266, RT 1486, RT 1486-GL, RT 1486-GL T3, RT 1486-GL T5, RT 1486-GL T6, RT 1486-GL T9, SKBD-0022143, TX 73-94
08.A297.10, 08.A297.11, 1362867, 1362868, 142.226, 14921, 14921 V, 17418, 19-1958, 19-1958SPORT, 202564, 23-0761C, 24011101541-PCS-MS, 24011101541-PCS-MSP, 24011101541PR-PCS-MS, 24011101541PR-PCS-MSP, 24011101541PR-SET-MS, 24011101541PR-SET-MSP, 24011101541-SET-MS, 24011101541-SET-MSP, 25211z, 2T14 2A315-BC, 2T142 A315 AB, 2T142 A315 AC, 302 249, 312564, 361302040329, 44016, 4457989, 4475316, 50 94 4016, 5010-1497, 562270J, 562270JC, 5815202564, 5815312564, 602507, 6044074, 61-00-0311, 61-00-0311C, 610311, 610311C, 6110824, 61450AP, 715 523 7034, 800-761C, 8120 16142C, 827031, 82B0448, 8DD 355 110-291, 8DD 355 110-291, 92124903, ADF124328, AE0271, BBD4403, BD1102, BD-7989, BDA2170.10, BDC5367, BG3873, BN-1469, BS 7711, BS-5963, BS-8110C, BSG 30-210-011, BV 7711, CD7497S, DBD1497, DDF1497, DDF1497C, DF1102, DF4407, DP-0311, DP-0311C, DP1010.11.0190, FBD272, FO 2765, FOR112, HPD 226, KBD4403, MDC1663, PCD12902, QD1921, RD00266, RT 1486, RT 1486-GL, RT 1486-GL T3, RT 1486-GL T5, RT 1486-GL T6, RT 1486-GL T9, SKBD-0022143, TX 73-94
Застосування:Ford
Tourneo Connect
1.8 16V 116 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.8 TDCi 90 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
Transit Connect (P65_, P70_, P80_)
1.8 16V 116 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 Di 75 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.8 TDCi 110 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.8 TDCi 90 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S51 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Висота | 53.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 384 ₴





