
- В наявності
- Код: 92287103
Диск гальмівний задній Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (294x22) PRO (Textar) 92287103
2 797 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: із зовнішньою вентиляцією
- Зовнішній діаметр [мм]: 294
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Висота [мм]: 35
- Мінімальна товщина [мм]: 20
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 140
- Ø фаски [мм]: 108
- Діаметр центрування [мм]: 71
- Розташування/число отворів: 05/08
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 13,3
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 30,3
- Ширина паковання [см]: 30,3
- Висота паковання [см]: 8,6
- Вес [кг]: 5,8
0 986 479 E32, 09.D420.11, 103039, 104170, 11-15 523 0047/PD, 142.2162, 1616394580, 1616394580, 1687774080, 180.3034.20, 18577, 19-4715, 20094 V, 24.0122-0305.1, 26TO120, 311962, 45401C, 563298JC, 5815311962, 61-00-0233C, 610233C, 6110955, 709-17232, 81 10 4170, 8120 101090C, 82B1925, 8DD 355 125-401, 8DD 355 125-401, 9082623, AD1099, ADC2847V, ADT343319, AND7034, BBD5469, BD-4606, BDA2836.20, BDC6183, BG4806C, BS-6446, BS7863B, BS-9390C, BV 8050, C4C021ABE, CD7326V, CIT161, DDF2783C, DP-0233C, FT31146, J3312078, LVBD1848, MDC2759, NBD1925, PCD23002, PRD6314, PRD6322, QD0342, RN3006, RT 22117, RT 22117-GL, RT 22117-GL T3, RT 22117-GL T5, RT 22117-GL T6, RT 22117-GL T9, SKBD-0024067, SU001A6135, V22-40024
Jumpy (V_)
1.6 BlueHDi 115 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Jumpy C Бортовий Платформой/Ходова частина (V_)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Jumpy Фургон (V_)
1.6 BlueHDi 115 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 90 90 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 4x4 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 4x4 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Spacetourer (V_)
1.6 BlueHDi 115 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 145 144 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 4x4 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Peugeot
Expert Автобус (V_)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 178 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Expert Фургон (V_)
1.5 BlueHDi 100 102 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 BlueHDi 120 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 BlueHDi 115 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 4x4 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 4x4 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 178 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Traveller (Us)
1.6 BlueHDi 115 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 BlueHDi 145 144 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 4x4 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Toyota
Proace Автобус (Mdz_)
1.6 D4d (MDZ2) 116 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 D4d (MDZ9) 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Proace Фургон (Mdz_)
1.6 D4d (MDZ2) 116 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 D4d (MDZ9) 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ3) 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ6, MDZ5) 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92287103 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen, Peugeot, Toyota |
- Ціна: 2 797 ₴







