
- В наявності
- Код: 11-15 523 0047/PD
Диск гальмівний задній Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (294x22) (Meyle) 11-15 523 0047/PD
2 365 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 294
- Висота [мм]: 35
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Мінімальна товщина [мм]: 20
- Діаметр центрування [мм]: 71
- Ø фаски [мм]: 108
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 13,2
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: з покриттям
- необхідна кількість: 2
103039, 104170, 16 16 394 580, 16 163 945 80, 16 163 945 80, 16 163 945 80, 18577, 81 10 4170, 8DD 355 125-401, 8DD 355 125-401, 92287103, ADC2847V, ADT343319, AND7034, B130809, BDA2836.20, CD7326V, FT31146, J3312078, LVBD1848, MDC2759, PCD23002, QD0342, SU001A6135, V22-40024
Jumpy (V_)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Jumpy C Бортовий Платформой/Ходова частина (V_)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Jumpy Фургон (V_)
1.6 BlueHDi 115 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 90 90 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Spacetourer (V_)
1.6 BlueHDi 115 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 145 144 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Peugeot
Expert Автобус (V_)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 178 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Expert Фургон (V_)
1.5 BlueHDi 100 102 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 BlueHDi 120 120 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 BlueHDi 115 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 178 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Traveller (Us)
1.6 BlueHDi 115 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 BlueHDi 95 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 120 122 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 BlueHDi 145 144 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Toyota
Proace Автобус (Mdz_)
1.6 D4d (MDZ2) 116 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 D4d (MDZ9) 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Proace Фургон (Mdz_)
1.6 D4d (MDZ2) 116 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 D4d (MDZ9) 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ3) 122 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 D4d (MDZ6, MDZ5) 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11-15 523 0047/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen, Peugeot, Toyota |
- Ціна: 2 365 ₴








