
- В наявності
- Код: 78BD4623-2
Диск гальмівний задній Citroen Jumpy/Fiat Scudo 07- (290х14) (повний) (Icer) 78BD4623-2
1 378 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
08.A456.10, 1611841080, 424922, 424923, 424991, 92157100, 940429918, 9467548487
Dispatch
1.6 HDi 90 16V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 90 8V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 120 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 125 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 140 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 165 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 HDi 95 95 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 i 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Dispatch Фургон
1.6 HDi 90 16V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 90 8V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 120 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 125 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 140 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 165 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 HDi 95 95 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 i 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Jumpy C Бортовий Платформой/Ходова частина
1.6 HDi 90 16V 90 л.с. (2007-2016) (2007-2016)
Fiat
Scudo (270_)
1.6 D Multijet (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.6 D Multijet 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 D Multijet 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Scudo C Бортовий Платформой/Ходова частина (270_)
1.6 D Multijet 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Scudo Фургон (270_)
1.6 D Multijet (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.6 D Multijet 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 D Multijet 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D Multijet 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Peugeot
Expert C Бортовий Платформой/Ходова частина
1.6 HDi 90 8V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 90 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 120 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 130 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 140 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 165 163 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Expert Tepee (Vf3V_)
1.6 HDi 90 16V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 90 8V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 100 98 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 120 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 120 4x4 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 130 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 140 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 165 163 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Expert Фургон (Vf3A_, Vf3U_, Vf3X_)
1.6 HDi 90 16V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 90 8V 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 100 98 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 120 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 130 128 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 140 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 165 163 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Toyota
Proace Фургон/Універсал
1.6 D-4D 90 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 D-4D 128 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 D-4D 163 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 78BD4623-2 |
| Виробник | Icer |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Діаметр диска | 71.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen, Fiat, Peugeot, Toyota |
- Ціна: 1 378 ₴




