
- В наявності
- Код: 0 986 479 385
Диск тормозной задний Citroen Jumpy/Fiat Scudo 07- (290х14) (вентильовані) (Bosch) 0 986 479 385
2 129 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Citroen Jumpy/Fiat Scudo 07- (290х14) (вентильовані) (Bosch) 0 986 479 385
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 316
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Мінімальна товщина [мм]: 16
- Висота [мм]: 80
- Ø фаски [мм]: 139,7
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 111
- Кількість отворів: 6
- Поверхня: промащений
- Діаметр отвору до [мм]: 12,8
Оригінальні номери:
09.A451.10, 108519, 16022, 1667860680, 19-2408, 19-2408SPORT, 197552, 23-0679, 24011801361-PCS-MS, 24011801361-PCS-MSP, 24011801361PR-PCS-MS, 24011801361PR-PCS-MSP, 24011801361-SET-MS, 24011801361-SET-MSP, 25142, 33 10 6464, 36-15 523 0039, 43206 05J03, 43206 05J04, 43206 VB000, 5010-0976, 562223CH-1, 562223J, 562223JC, 6020-1266K-SX, 6020-1266-SX, 6048142, 61686 10, 61686.10, 61686.10, 800-679, 82B0430, 857134, 8DD 355 110-831, 8DD 355 110-831, 92129900, AD1032, ADC0245V, ADN14378, AND6619, BBD4199, BDA1884.20, BDC4830, BDR1884.20, BG3117, BN-1815, BR-6766-C, BS 8751, BS-7902, BS-7902C, CD6976V, D61686.10, DBD976, DDF976, DF4814, DF798, J3311016, J3311016, K010053, K210053, LVBE192Z, MDC1298, N2804V, N2804V, N331N16, NBD826, ND2045, PRD6187, RN1240, RT 20036, RT 20036-GL, RT 20036-GL T3, RT 20036-GL T5, RT 20036-GL T6, RT 20036-GL T9, SKBD-0022116, TX 72-20, V891, VKBD 90587 V2
09.A451.10, 108519, 16022, 1667860680, 19-2408, 19-2408SPORT, 197552, 23-0679, 24011801361-PCS-MS, 24011801361-PCS-MSP, 24011801361PR-PCS-MS, 24011801361PR-PCS-MSP, 24011801361-SET-MS, 24011801361-SET-MSP, 25142, 33 10 6464, 36-15 523 0039, 43206 05J03, 43206 05J04, 43206 VB000, 5010-0976, 562223CH-1, 562223J, 562223JC, 6020-1266K-SX, 6020-1266-SX, 6048142, 61686 10, 61686.10, 61686.10, 800-679, 82B0430, 857134, 8DD 355 110-831, 8DD 355 110-831, 92129900, AD1032, ADC0245V, ADN14378, AND6619, BBD4199, BDA1884.20, BDC4830, BDR1884.20, BG3117, BN-1815, BR-6766-C, BS 8751, BS-7902, BS-7902C, CD6976V, D61686.10, DBD976, DDF976, DF4814, DF798, J3311016, J3311016, K010053, K210053, LVBE192Z, MDC1298, N2804V, N2804V, N331N16, NBD826, ND2045, PRD6187, RN1240, RT 20036, RT 20036-GL, RT 20036-GL T3, RT 20036-GL T5, RT 20036-GL T6, RT 20036-GL T9, SKBD-0022116, TX 72-20, V891, VKBD 90587 V2
Застосування:Nissan
Patrol Gr Ii Wagon (Y61)
2.8 TD 129 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
3.0 DTi 158 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
3.0 DTi 160 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
Patrol Gr (Y60, Gr)
2.8 TD (Y60A) 116 л.с. (1988-1997) (1988-1997)
4.2 KAT 165 л.с. (1988-1998) (1988-1998)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 385 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Товщина | 18 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
- Ціна: 2 129 ₴







