
- В наявності
- Код: 23-0827
Диск тормозной задний Citroen C4/Peugeot 307 05- (249x9) (з підшипником) (Metelli) 23-0827
3 484 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
0 986 479 219, 0 986 479 279, 0 986 479 S42, 0 986 AB6 892, 08.9512.17, 11155230041, 180302200, 24.0109-0150.2, 27201, 4246.Z9, 4246.Z9, 4249.34, 4249.34, 61046.20, 78BD4744-1, 92133300, 92133303, ADP154352, BG3962, DDF1523, DF4452BS, DF61046.20
C4 I (Lc_)
1.4 16V 88 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 16V 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 HDi 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 HDi 90 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 THP 140 140 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 THP 150 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 VTi 120 120 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 16V 136 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 16V 177 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 HDi 136 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
C4 Купе (La_)
1.4 16V 88 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 16V 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 HDi 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 HDi 90 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 THP 150 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 VTi 120 120 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 16V 136 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 16V 177 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 HDi 136 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Peugeot
307 (3A/C)
1.4 16V 88 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.4 75 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
1.4 HDi 68 л.с. (2001-н.в.) (2001-н.в.)
1.6 110 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
1.6 16V 109 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
1.6 HDi 110 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 HDi 90 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 16V 136 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 HDi 110 107 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
2.0 HDi 135 136 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
2.0 HDi 90 90 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
307 Break (3E)
1.4 16V 88 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.4 75 л.с. (2002-2003) (2002-2003)
1.4 HDi 68 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.6 16V 109 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.6 HDi 110 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 HDi 90 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 136 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 HDI 110 107 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
2.0 HDI 90 90 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
2.0 HDi 135 136 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
307 Cc (3B)
1.6 16V 110 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 16V 136 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 16V 177 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
2.0 HDi 135 136 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
307 Sw (3H)
1.4 16V 88 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.4 75 л.с. (2002-2003) (2002-2003)
1.6 16V 109 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
1.6 HDI 110 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 16V 136 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
2.0 16V 140 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 HDI 110 107 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
2.0 HDI 90 90 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
2.0 HDi 135 136 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
307 Sw Фургон/Універсал (3E_, 3H_)
2.0 HDi 136 л.с. (2004-2007) (2004-2007)
2.0 HDi 90 л.с. (2003-2008) (2003-2008)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0827 |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 67.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 56 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen, Peugeot |
- Ціна: 3 484 ₴




