
- В наявності
- Код: 23-1394
Диск тормозной задний Citroen C4 09-/Peugeot 308 07-(249х9) (-EPB) (з підшипником) (Metelli) 23-1394
3 919 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
0 986 479 022, 0 986 479 388, 32783, 4249.65, 4249.66
C4 Ii (B7)
1.2 THP 110 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.2 THP 130 130 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.4 VTi 95 95 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 BlueHDi 100 (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.6 BlueHDi 115 (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.6 BlueHDi 120 120 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 HDi 110 112 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 HDi 115 114 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.6 HDi 90 92 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 THP 155 156 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 VTi 120 LPG 120 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Ds4
1.2 131 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.6 BlueHDi 120 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.6 HDi 110 112 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.6 HDi 115 114 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.6 HDi 90 92 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.6 THP 155 156 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.6 THP 160 163 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.6 VTi 120 120 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 180 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 HDi 135 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 165 163 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
Ds
Ds 4 / Ds 4 Crossback
1.2 VTi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 BlueHDi 100 99 л.с. (2016-2018) (2016-2018)
1.6 BlueHDi 120 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 THP 165 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 THP 210 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 BlueHDi 150 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 BlueHDi 180 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Peugeot
308 (4A_, 4C_)
1.4 16V 95 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.4 16V 98 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 16V 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 16V 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 16V 156 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 174 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 BioFlex 109 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 GTi 200 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 HDi 109 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 112 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 HDi 114 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 HDi 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 92 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 HDi 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 140 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 HDi 163 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
308 Cc
1.6 16V 120 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 150 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 156 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 HDi 112 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 HDi 114 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 HDi 136 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 HDi 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 HDi 163 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
308 Sw
1.4 16V 95 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.4 16V 98 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 120 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 16V 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 16V 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 16V 156 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V 174 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 HDi 109 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 112 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 HDi 114 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.6 HDi 90 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 HDi 92 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 HDi 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 HDi 150 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 HDi 163 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1394 |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 73.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 65 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen, Ds, Peugeot |
- Ціна: 3 919 ₴





