
- В наявності
- Код: 29-15 523 0002
Диск гальмівний задній Chevrolet Lacetti/Nubira 05- (258x10.5) (Meyle) 29-15 523 0002
1 319 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 258
- Висота [мм]: 58
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,5
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Діаметр центрування [мм]: 59,5
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,6
- Кількість отворів: 4
- Тип гальмівного диска: суцільний
- необхідна кількість: 2
108451, 17686, 185.3954.20, 19-1196, 19-1196SPORT, 205011, 23-0953, 24011003401-PCS-MS, 24011003401-PCS-MSP, 24011003401-SET-MS, 24011003401-SET-MSP, 315011, 33 10 6683, 562740CH, 562740JC, 5815205011, 5815315011, 600406, 6020-1085K-SX, 6020-1085-SX, 6073814, 6110432, 71290, 800-953, 8120 21108C, 82B0074, 8DD 355 114-161, 8DD 355 114-161, 9072297, 9082224, 92163000, 92163003, 96549630, 96549630, ADG04362, B130642, BBD4582, BDA2025.10, BDC5558, BDR2025.10, BN-1351, BR-1215-C, BS-5405, BS-5405B, BS7736, BS7736B, C220R0645, CD7606S, DDF1606, DDF1606C, DF 062203, DF092, DF7381, DP1010.11.0174, FBD383, FO 2709, J3310908, MDC1900, N3310909, ND6001K, PCD11922, QD4400, RD00980, RT 1440, RT 1440-GL, RT 1440-GL T3, RT 1440-GL T5, RT 1440-GL T6, RT 1440-GL T9, SKBD-0020076, TB218165, TX 71-36, V51-40004
Estate Універсал
1.6 109 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.8 121 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.8 122 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Lacetti (J200)
1.4 16V 95 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.6 109 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.8 121 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.8 122 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Lacetti Седан (J200)
1.4 94 л.с. (2005-2013) (2005-2013)
1.6 109 л.с. (2005-2013) (2005-2013)
Nubira Седан
1.6 109 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.8 122 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Daewoo
Lacetti Похила задня частина (Klan)
1.4 95 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.8 122 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Nubira Break (Klan)
1.6 109 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.8 122 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
Nubira Седан (Klan)
1.6 109 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.8 122 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29-15 523 0002 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet, Daewoo |
- Ціна: 1 319 ₴





