
- В наявності
- Код: 78BD6028-2
Диск гальмівний задній Chevrolet Lacetti 1.4-2.0 03-13/Nubira 1.4-1.6 05-11 (258x10) (повний) (Icer) 78BD6028-2
1 286 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Chevrolet Lacetti 1.4-2.0 03-13/Nubira 1.4-1.6 05-11 (258x10) (повний) (Icer) 78BD6028-2
Оригінальні номери:
9654 9630, LBD024S
9654 9630, LBD024S
Застосування:Chevrolet
Daewoo
Lacetti (J200)
1.8 121 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Lacetti Седан (J200)
1.4 94 л.с. (2005-2013) (2005-2013)
1.8 122 л.с. (2003-2013) (2003-2013)
Lacetti Універсал (J200)
1.8 121 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Nubira Седан
1.4 94 л.с. (2005-2007) (2005-2007)
1.4 95 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.6 109 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Daewoo
Lacetti Похила задня частина (Klan)
1.4 95 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.6 109 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Nubira Break (Klan)
1.6 109 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.8 122 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
Nubira Седан (Klan)
1.6 109 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.8 122 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 78BD6028-2 |
| Виробник | Icer |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 57.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Товщина | 10.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Діаметр диска | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet, Daewoo |
- Ціна: 1 286 ₴




