
- В наявності
- Код: 0 986 479 T52
Диск гальмівний задній Chevrolet Evanda 05- (258x12) (Bosch) 0 986 479 T52
1 262 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Chevrolet Evanda 05- (258x12) (Bosch) 0 986 479 T52
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 258
- Товщина гальмівного диска (мм): 12
- Мінімальна товщина [мм]: 10
- Висота [мм]: 58
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 60
- Кількість отворів: 4
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,6
Оригінальні номери:
08.E764.11, 10207 V, 17685, 19-2223, 19-2223SPORT, 23-1636C, 29-15 523 0003, 61-0W-W02C, 61W02C, 800-1636C, 82B0676, 865012, 8DD 355 120-921, 8DD 355 120-921, 92269903, 96 389 659, 96389659, AE0745, BD0090, BG4194, BS-5897, BS-9456C, BV 6284, DF090, DP-W02C, FO 2777, J3310903, MDC2628, PRD5511, RT 1528, RT 1528-GL, RT 1528-GL T3, RT 1528-GL T5, RT 1528-GL T6, RT 1528-GL T9, SKBD-0022826
08.E764.11, 10207 V, 17685, 19-2223, 19-2223SPORT, 23-1636C, 29-15 523 0003, 61-0W-W02C, 61W02C, 800-1636C, 82B0676, 865012, 8DD 355 120-921, 8DD 355 120-921, 92269903, 96 389 659, 96389659, AE0745, BD0090, BG4194, BS-5897, BS-9456C, BV 6284, DF090, DP-W02C, FO 2777, J3310903, MDC2628, PRD5511, RT 1528, RT 1528-GL, RT 1528-GL T3, RT 1528-GL T5, RT 1528-GL T6, RT 1528-GL T9, SKBD-0022826
Застосування:Chevrolet
Chevrolet (Sgm)
Daewoo
Epica (Kl1_)
2.0 128 л.с. (2005-2006) (2005-2006)
2.0 133 л.с. (2005-2006) (2005-2006)
Evanda
2.0 131 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Chevrolet (Sgm)
Epica (Sev, Cev)
2.0 129 л.с. (2005-2009) (2005-2009)
Daewoo
Evanda (Klal)
2.0 131 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T52 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet, Chevrolet (Sgm), Daewoo |
- Ціна: 1 262 ₴





