
- В наявності
- Код: 0 986 479 A56
Диск тормозной задний Chevrolet Epica 2.0/2.5 06-11 (276x12) (Bosch) 0 986 479 A56
1 676 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Chevrolet Epica 2.0/2.5 06-11 (276x12) (Bosch) 0 986 479 A56
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 276
- Товщина гальмівного диска (мм): 12
- Мінімальна товщина [мм]: 10
- Висота [мм]: 58
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 60
- Кількість отворів: 4
- Поверхня: промащений
- Діаметр отвору до [мм]: 12,6
Оригінальні номери:
0 986 479 T83, 103356, 142.1291, 17909, 1815205017, 1815315017, 19-2330, 19-2330SPORT, 205017, 23-1559C, 29-15 523 0000, 315017, 5010-2025, 5815205017, 5815315017, 600409, 6063602, 800-1559C, 8120 21113C, 82B0484, 8DD 355 116-991, 8DD 355 116-991, 9050454, 9072830, 9082529, 92225103, 96 328 254, ADC2800, ADG043131, AE0646, AND6945, BBD5158, BD1401, BG4244, BN-1356, BS-5684, BS7738, BS7738B, BS-8320, BS-8320C, C40526ABE, DF 062210, DF1401, DF6360, J3310902, J3310907, LVBD1577, MDC2135, PCD21672, PRD5459, RN1325, RT 1704, RT 1704-GL, RT 1704-GL T3, RT 1704-GL T5, RT 1704-GL T6, RT 1704-GL T9, SKBD-0022199
0 986 479 T83, 103356, 142.1291, 17909, 1815205017, 1815315017, 19-2330, 19-2330SPORT, 205017, 23-1559C, 29-15 523 0000, 315017, 5010-2025, 5815205017, 5815315017, 600409, 6063602, 800-1559C, 8120 21113C, 82B0484, 8DD 355 116-991, 8DD 355 116-991, 9050454, 9072830, 9082529, 92225103, 96 328 254, ADC2800, ADG043131, AE0646, AND6945, BBD5158, BD1401, BG4244, BN-1356, BS-5684, BS7738, BS7738B, BS-8320, BS-8320C, C40526ABE, DF 062210, DF1401, DF6360, J3310902, J3310907, LVBD1577, MDC2135, PCD21672, PRD5459, RN1325, RT 1704, RT 1704-GL, RT 1704-GL T3, RT 1704-GL T5, RT 1704-GL T6, RT 1704-GL T9, SKBD-0022199
Застосування:Chevrolet
Epica (Kl1_)
2.0 144 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 D 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.5 156 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A56 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
- Ціна: 1 676 ₴





