
- В наявності
- Код: 23-1559C
Диск гальмівний задній Chevrolet Epica 05- (276x12) (покриття) (повний) (Metelli) 23-1559C
1 548 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Chevrolet Epica 05- (276x12) (з покриттям) (повний) (Metelli) 23-1559C
Характеристики:
- Кількість отворів: 4
- Мінімальна товщина [мм]: 10,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 12,0
- Ø фаски [мм]: 60,0
- Висота [мм]: 58,2
- Поверхня: лакований
- виконує норми ЕЕК: Approved
- Зовнішній діаметр [мм]: 276,0
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Outer diameter: 276,0
- Hub hole diameter: 60,0
- Holes: 4
- Total height: 58,2
- Thickness: 12,0
- Minimum thickness: 10,0
- Coated:
- Weight: 5,24
- Packaging Dimension: 116 x 300 x 300
- Pack pieces number: 2
- перевіркове значення: ECE-R90
Оригінальні номери:
0 986 479 A56, 103356, 142.1291, 1421291, 17909, 17909, 1815205017, 1815315017, 19-2302, 19-2330, 19-2330SPORT, 205017, 29-15 523 0000, 29155230000, 315017, 5010-2025, 50250134315, 55251, 562879BC, 600409, 6063602, 61-0W-W04, 61-0W-W04C, 61321.00, 61W04, 61W04C, 709-20047, 709-20047G, 800-1559C, 8DD 355 116-991, 8DD 355 116-991, 9072830, 92225103, 96328254, ADC2800, ADG043131, ADG043131, AND6945, BD1401, BD-5953, BDM61321.00, BG4244, BS-5684, BS7738, BS7738B, C40526ABE, D331O05, D61321.00, DF 062210, DF1401, DF6360, DP-W04, DP-W04C, DSK2783, J3310902, J3310907, LVBD1577, MDC2135, MRD-2W04, NBD1676, O1019P, PCD21672, PRD5459, RT 1704, RT 1704-GL, RT 1704-GL T3, RT 1704-GL T5, RT 1704-GL T6, RT 1704-GL T9, V51-40005
0 986 479 A56, 103356, 142.1291, 1421291, 17909, 17909, 1815205017, 1815315017, 19-2302, 19-2330, 19-2330SPORT, 205017, 29-15 523 0000, 29155230000, 315017, 5010-2025, 50250134315, 55251, 562879BC, 600409, 6063602, 61-0W-W04, 61-0W-W04C, 61321.00, 61W04, 61W04C, 709-20047, 709-20047G, 800-1559C, 8DD 355 116-991, 8DD 355 116-991, 9072830, 92225103, 96328254, ADC2800, ADG043131, ADG043131, AND6945, BD1401, BD-5953, BDM61321.00, BG4244, BS-5684, BS7738, BS7738B, C40526ABE, D331O05, D61321.00, DF 062210, DF1401, DF6360, DP-W04, DP-W04C, DSK2783, J3310902, J3310907, LVBD1577, MDC2135, MRD-2W04, NBD1676, O1019P, PCD21672, PRD5459, RT 1704, RT 1704-GL, RT 1704-GL T3, RT 1704-GL T5, RT 1704-GL T6, RT 1704-GL T9, V51-40005
Застосування:Chevrolet
Epica (Kl1_)
2.0 144 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 D 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.5 156 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1559C |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Висота | 58.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 60 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
- Ціна: 1 548 ₴




